Ką maitinti upės vėžlį namuose

Vandens vėžliai gyvena tik vandenyje, irTik būtinybė maudytis saulėje arba nustatyti kiaušinius paskatina juos išlipti ant žemės. Būtent tokiais momentais juos paima žmonės, kurie ne visada žino, ko reikia augintinei upės vėžliai, ir kaip jį išlaikyti namuose. Gamta pasodino šią roplę su dideliu kantrybumu ir ištverme. Tačiau, patekęs į nepalankias egzistencijos sąlygas, mažai tikėtina, kad ji pasiekia šimtus metų savo gyvenimo.

Upių vėžlių apylinkės

Ekspertai nerekomenduojaVėžliukai gabenami namuose, išskyrus kai kuriais atvejais, kai jo išvaizda rodo, kad sunku pašerti. Norėdami išlaikyti roplius, reikia terariumo su ištrauka ir visiškai švariu vandeniu, nes vėžlys gali valgyti tik vandenyje. Kad tvenkinys taptų mažiau užterštas, šeriama atskira tara.

Priklauso plėšrūnams, upių vėžliai dažnaiskirtos žemės rūšims, skundžiasi, kad jie gyvena pusiau badaujančioms. Tai jokiu būdu negali būti padaryta. Augalinių maisto produktų, kurie gali būti šeriami upių vėžlių namie, procentinė dalis turėtų būti daug mažesnė nei gyvūninės kilmės.

Vėžliuko maitinimas namuoseįvairovė yra prastesnė už gyvą gamtą. Pagrindinis maistas laikomas žuvimi, nors tai nėra visiškai teisinga. Vandeninis vėžlys maitina maloniais varliais, kirminais, krevetėmis, kalmarais ir mažais graužikais. Jokiu atveju maistas neturėtų būti termiškai apdorotas.

Kaip dažnai turėtumėte pašarų vandens vėžlius?

Augantis jaunimas turi valgyti kasdien, irSenyviems egzemplioriams pakanka kas dvi ar tris dienas. Jau septynias dienas vėžliai šeriami vištiena arba jautienos kepenimis. Ne dažniau jam suteikiamas papildomas maistas, kuris yra įvairių vabzdžių, bestuburių ir moliuskų.

Dėl išsivysčiusių vandens vėžliųspecialus sausas maistas, kuriame yra vitaminų ir mikroelementų, reikalingų organizmui. Tačiau labiausiai jiems reikia kalcio, kuris absorbuojamas tik tada, kai yra specialios lempos, kurios pakeičia natūralius saulės spindulius.

Ką maitinti upę vėžlį namuose1

Mažą dalį augalinio maisto dažnai sudaro dumbliai, aitvarai, kiaulpienės ir minkštos augalų dalys, augančios netoli vandens telkinių.</ P>

Kas negali maitinti upės vėžlių namuose?

Pavojinga vėžlio kūno daliai yra patiekalas sumūsų staliukas, įskaitant daržoves ir vaisius, taip pat viskas, kas naudojama augintiniams. Nenaudokite duoti mėsos produktų ir žuvų, kuriose yra daug riebalų. Renkantis vabzdžius ir augalus, turite būti labai atsargūs, nes kai kurie iš jų gali būti nuodingi, o kiti gali trukdyti kalcio absorbcijai arba gali sukelti jodo trūkumą.