Ką jūriniai vėžliai valgo namuose?

Jei tiesiog nusprendėte tapti vėžlių veisėju,tada klausimas, kokie vandens vėžliai valgys namuose, neišvengiamai ateina prieš jus dar prieš įsigyjant šiuos augintinius. Galų gale, jūs turite pasverti privalumus ir trūkumus ir nuspręsti, ar galite suteikti savo naujiems gyvūnams tinkamą ir sveiką mitybą.

Ką valgo vandens jūrų vėžliai?

Populiariausi dabarnaminių vėžlių vėžliai, todėl šiame pavyzdyje mes apsvarstysime mitybos problemą (jų mityba praktiškai sutampa su kitų vandens rūšių vėžlių mityba).

Taigi, ką valgo vandens raudonieji vėžliai? Raudonakio vėžlių racione turėtų būti, visų pirma, didelis gyvūnų maistas, nes jie yra grobuonys. Šis santykis turėtų būti maždaug 70% gyvulių pašarams ir 30% - augalų papildams. Kaip tokį maistą, bus mažai riebios mėsos, žuvies, jūros gėrybių (vėžiagyvių, krevečių), gėlavandenių sraigių. Kai kurie savininkai suteikia daugiau virtos dešros ir dešros, taip pat kačių ar šunų maisto, tačiau toks maistas negali būti laikomas naudingu. Didesnės kaip dumblių, kiaulpienės lapų, agurkų ar pomidorų skiltelės, skirtingos salotų rūšys yra tinkamos augalų komponentams. Taip pat verta atkreipti dėmesį į gatavus pašarų mišinius vėžliams. Juose yra subalansuota ingredientų, vitaminų ir mineralų mityba, bet išlaikyti vėžlys ant sauso maisto dietos vis dar yra ne verta, geriau pridėti jį laikas nuo laiko už Avitaminozė prevenciją.

Vandens vėžlių maitinimo būdas

Yra mažų rekomendacijųvėžliai turi būti šeriami 1 kartą per dieną, o dideli - 3. Tačiau patyrę augintojai rekomenduoja žiūrėti savo augintinius. Jie patys išsiaiškins, kiek kartų per dieną jie turi būti maitinami. Kažkas, tai kas dvi dienos, kai kažkas du kartus per dieną. Paprastai, kai vėžliai yra alkani, jie pradeda perkelti akvariumo objektus, garsiai nukristi nuo salos į vandenį, stumti stiklines sienas. Kiekvieną kartą tiekiami vėžliai tuo pačiu metu ir tiekiami tiek maisto, kiek vėžlys gali valgyti vienu metu. Tai padės jums išgelbėti nuo potvynio procesų vystymosi akvariume, susijusiame su maisto atliekų skilimu, vanduo bus daug ilgesnis, kad būtų išlaikytas skaidrumas, o vėžlys nebus susiduręs su daugybe pavojingų infekcijų.