Kaip paruošti raudonąją vėžlį

Raudonosios ausys vėžliai yra visodisropliai, todėl jų dieta turėtų būti įvairi. Natūraliomis sąlygomis šie maistiniai gyvūnai maitina mažas žuvis, sraiges, vėžiagyvius, kepinius ir planktoną. Dieta periodiškai atskiedžiama augaliniu maistu. Bet kaip ir kaip maitinti raudonąjį vandens vėžlį namuose? Svarbu atsižvelgti į keletą svarbių dalykų:

  1. Ration. Naminių gyvūnų parduotuvėse parduodama speciali gamyklapašaras, susidedantis iš jų džiovintų vėžiagyvių, javų, jūros dumblių ir miltų. Jei pageidaujama, dieta gali būti pridėta pjaustytų sliekų, jautienos mėsos, širdies gabalėlių, vištienos kepenų. Nepamirškite periodiškai duoti vėžlių vėlyvą žuvį (jūrų lydeką, jūrų liežuvį, menkę, šprotes). Kaip daržovių pašarus, yra tinkamos salotos, alavijos, kiaulpienės, morkos ir burokėliai.
  2. Periodiškumas. Labai svarbu žinoti, kaip dažnai valgytiraudonasis vėžlys, kitaip jūs tiesiog naudojate papildomą maistą, kuris greitai tampa netinkamas vandens aplinkoje. Ekspertai pataria maitinti jaunus žmones 2 kartus per dieną, o suaugusieji (per 2 metus) - kas dvi dienas.
  3. Maitinimo procesas. Taigi, kaip maitinti raudoną prinokęvėžlys? Paprastai natūralu, kad ji valgys vandenyje, bet tai nėra labai patogu higienos požiūriu. Nepakankamai maistingi maisto produktai greitai greitai išsiskiria vandenyje, nes tai dažnai turi pasikeisti. Ar yra tokios situacijos išeitis? Galite pabandyti apmokyti savo augintinį maistą ant žemės. Norėdami tai padaryti, turite įdėti maistą prie vandens krašto ir galiausiai perkelti jį toliau ir toliau. Yra ir kitas būdas - tiesiog maitinti vėžlį atskiro vandens talpyklos. Tai gali būti nedidelis baseinas ar puodelis. Po to, kai šeriami šeriami raudonieji varpeliai, jie gali grįžti atgal į akvariumą.