Ką maitinti raudonųjų bellied vėžlys?

Kokie gyvūnai nėra laikomi mažosemiesto apartamentai! Šunys ir katės nenuostabu. Šiuo metu ypatinga nauda - įvairios ropliai, ypač vėžliai. Jie kyla jų ramybe ir didingumu. Kai kurie iš jų, pavyzdžiui, raudonieji vėžliai, gyvena iki 30 metų, o dažnai - dar labiau. Jie labai protingi - daug protingesni už kitus savo šarvuotus giminaičius. Tikriausiai todėl jie yra tokie populiari ir mylimi.

Jie turi labai įdomų ir neįtikėtiną išvaizdą: žalia (jaunimas) arba geltonai ruda (vyresni asmenys) kiaukuto spalva, stiprūs kojų, ir svarbiausia - ryškiai raudonos juostelės ant galvos, kuri savo forma miglotai panašūs ausis. Taip, ir jie yra maždaug toje pačioje vietoje - ant abiejų galvos pusių.

Buveinės

Idealiai tinka raudonieji vėžliaiakvariumuose ar vandens akvariumuose. Jie turi būti įrengti taip, kad vėžlys, jei norite turėti galimybę pasinerti į vandens pailsėti ant žemės - tam tikru patogiu akmenukas. Beje, raudonos ausinės klaidos yra gana greitai, jos gali greitai judėti, išvengiant kliūčių. Jie puikiai mato, įskaitant jų potencialius piktnaudžiavimo asmenis, su kuriais galima susidoroti dviem skaičiais jų gana aštrių nagų pagalba.

Labai skanus kopūstų lapelis

Beje, raudonieji vėžliai neturi dantų. Tačiau tai netrukdo jiems turėti nuostabų apetitą. Daugelis žmonių yra labai suinteresuoti tuo, kaip galima paragauti raudonųjų vėžlių. Geros naujienos yra tai, kad šie mielieji amfibijų karalystės atstovai nėra maistui pernelyg įmantri. Jie mielai maitina žalumynus, įskaitant ežerų pievagrybius, akvariumo dumblius. Kad šie maži burbuliukai neprieštarautų akvariumo ekosistemai, jie turi būti apaugę iš išorės. Taigi, jie apetito sprogo kopūstai, salotos. Galite pabandyti "įdėti" juos į morkas. Svarbiausia, kad visi produktai yra švieži - be menkiausio terminio apdorojimo.

Geriausias delikatesas yra žuvis

Tačiau, ne žalumynai pakeis vėžlius žuvis,nes jie yra tikri plėšrūnai. Čia reikia nedelsiant nurodyti, kokios rūšies žuvys pašarų raudonajame vėžlyje. Jei nieko blogo neįvyks, vėžliams neturėtų būti suteikiamos riebios žuvys, tokios kaip paprastosios jūrų liežuvių arba skumbrės. Ji tikrai patiks juos, tačiau tik po tokio gydymo vėžiui gali reikėti veterinarijos gydytojo pagalbos. Todėl geriau apriboti žuvų mitybos rūšis - jūrines lydekas, pilvikus, pjaustyti juos į mažus gabalus kartu su kaulais. Kalbant apie tai, ar geriau duoti žuvį - sūrį ar virtą, nėra vieningos nuomonės. Kai kurie ekspertai teigia, kad jie būtinai turi būti žaliaviniai, kiti reikalauja, kad jie būtų virinti. Tačiau abu jie vieningai tvirtina, kad valgydami tik mėsą (mes nepamirštame, kad kalbame apie plėšikus), vėžliukai "užsikraus" save ir rachitus.

Meniu vėžlys

Kaip dažnai maitinti raudonųjų bellied vėžlys priklauso, įvisų pirma dėl augintinių amžiaus. Kiekvienas vaikas - tiek žmogus, tiek šunys, ir vėžlys - intensyviai auga ir beveik visada nori valgyti. Kiekviename šėrimo metu mes pažymime laiką - apie 30 minučių. Tiksliai, kad vėžliai pakankamai maitinasi. Siekiant išlaikyti švarą, likusios maisto dalys iš akvaterarijos pašalinami.

Kaip maitinti raudoną bellied baldakę 1

Beje, geriau pridėti vėžlius atskirame baseine - tai daug patogiau ir švariau.</ P>

Gana dažnai kyla klausimas, ką maitinti mažiraudonieji bellied vėžliai. Tas pats patiekalas kaip ir suaugusiems: kirpiklius, žuvis, krevetes. Galite gydyti juos su specializuotu maistu, kuris parduodamas naminių gyvūnų parduotuvėse.

Diena po dienos

Atsakant į klausimą, kiek kartų per dieną reikia pašarųraudonoji vėžlys, atkreipkite dėmesį į tai, kad svarbiausia - nepamirškite juos maitinti. Kūdikiai turėtų būti maistą kartą per dieną, suaugusiesiems pakaks 3-4 kartus per savaitę. Žinoma, jei akvariume yra pakankamai "pašarų".