Ką maitinti vėžlį žiemą?

Šiandien daugiau žmonių pradeda gyventi kitaipegzotiškos gyvūnų rūšys. Ir ne mažiau populiarus tarp tų buvo vėžlio. Tai nėra taip sunku pasirūpinti, kaip ir kai kurių kitų roplių. Vienintelis dalykas tavo namuose turi turėti pakankamai vietos savo gyvenimui, nes jie mėgsta erdvę. Galų gale, gamtoje, jie laisvai judėti, nors tik kelis mėnesius per metus.

Žemės bangminių namuose turinys

Sukurkite palankią atmosferą jiems,išlaikyti pageidaujamą temperatūrą akvariume, o jūsų vėžlys gyvens daugelį metų, patinka akiai neįprastai spalvos jo apvalkalo ir, apskritai, jo egzistavimas jūsų šeimoje. Iš esmės svarbūs dalykai laikant vėžlius:

  1. "Namų" roplių išdėstymas. Tam tinka stiklo terariumas. Mažiems gyvūnams (15-20 cm) pakaks 0,5 kvadratinių metrų ploto. metrui, o dideliems (20-25 cm) egzemplioriams, maždaug 1 kvadratiniam kilometrui. metras. Paimkite dirvą ir akmenukus, stebėkite temperatūrą terariumo viduje.
  2. Mikroklimato kūrimas. Jauni vėžliai labai reikalauja ultravioletinių spindulių, ypač žiemą. Norėdami tai padaryti, naudokite ultravioletinę lempa. Vasarą išimkite roplius grynu oru.
  3. Laikykitės dietos. Nepakanka žinoti, kaip žiemą valgyti vėžlį, taip pat turite žinoti, kaip tai padaryti tinkamai. Produktai turi būti iš anksto išplauti ir supjaustyti smulkiais gabalėliais. Pašarų gyvūną vieną kartą per dieną.

Kaip matote, taisyklės yra labai paprastos, tačiau jas privaloma laikytis.

Ką maitinti vėžlius žiemą?

Ekspertai nustato kelias galimybespadažas: dirbtinis ir natūralus. Dirbtiniai yra parduodami parduotuvėse ir juose yra visi būtini ingredientai ir vitaminai. Tačiau žmonės, jau ilgą laiką laikantys vėžlius, siūlo žiemą kitokią alternatyvą nei maitinti vėžlį. Atsižvelgiant į tai, kad šie gyvūnai yra labai nepretenzingi, meniu gali sudaryti pats. Taigi, namuose galite paruošti papildomą mitybą, kad padidintumėte kalcio kiekį. Kiaušinių lukštą reikia sumalti kavos virimo aparate ir sumaišyti dienos racioną.

Geras maisto vėžlys gali būti toks

ką pašarų vėžlį žiemą

produktai:</ P>
  • daržovės (morkos, runkeliai, agurkai);
  • vaisiai (obuoliai, kriaušės, bananai)
  • varškės;
  • melionai ir melionai;
  • hidroponiniai augalai;
  • uogos.

Nebereikia vandens vėžlio, nes jis gamina savo nuosėdų normą iš sultingų žalumynų. Be natūralių augalinių maisto produktų, galite pridėti papildomų vitaminų ir mikroelementų.