vėžlys raudonukės nei pašaras

Teisingos žinios apie tai, ką pašarairaudonieji vėžlys yra šios rūšies atstovų veisimui ir išlaikymui garantas. Maistas yra privalomas tik švieži ir aukštos kokybės. Reikėtų atšildyti kambario temperatūroje.

Gamtoje raudonieji gurkšnoti vėžliai įsisavina maistąvanduo, po kurio dažnai ruošiasi valgyti paplūdimyje. Būtų gerai, kad apmokyti savo augintinį tokiu ritualu, nes dėl dažno įvairių gyvūnų pašarų patekimo į vandenį jis greitai tampa labai užterštas. Jei neturite laiko sužinoti, kaip maitinti mažus violetinius vėžliukus, galite tiesiog juos perkelti į kitą konteinerį pietų metu ir grąžinti juos namo. Jei pernelyg tingė įveikti, tada nepateikite per daug riebių maisto kiaulienos ar kapelos. Jei po pusvalandžio jis liktų nepareikalaujamas, surinkite perteklių ir atsikratykite jų. Maistui jie nebetinkami, bet užsikimšę biofiltrai arba sukurti purvą yra gana pajėgūs.

Kiek kartų maitina raudoną belliedą vėžlį?

Tai labiausiai paplitęs klausimas tarp žmoniųtik pradedantiesiems užsiimant tokio augintinio veisimu. Jauni gyvūnai, kurie dar nesulaukė 2 metų, šeriami kartą per dieną. Tačiau suaugusius vėžlius reikia gydyti gausiai kas kelias dienas. Nebijokite pernelyg apipjaustymo, tai yra būdinga raudonųjų bellied vėžlių.

Kaip jūs galite maitinti raudonojo bellied vėžlys?

Taip pat labai skubus ir populiarus klausimas - ką maitinti vėžlius? Jie gali lengvai pasiūlyti tokius maisto produktus:

 • gamyklinis pašaras;
 • kraujo kirmėlių, kirminų, kapotų kiaulienos ar veršienos širdies, smulkintos mėsos, kepenų gabalėlių;
 • mažos žuvys;
 • augalinis maistas runkelių lapų, kiaulpienių ar morkų pavidalu;
 • aitvarai, sraigės;
 • saulėgrąžų sėklos, pupelės, vaisiai ir daržovės;
 • svarbus niuansas, kaip tinkamai maitinti

  vėžlys raudonukės nei pašaras 1

  raudona-vėžlys yra tai, kad jie galėtų išgrūsti raguotas žandikaulių plokštes apie obelų šakas;
 • krevetės, midijos, kalmarai;
 • jūrų žuvų rūšys.

Bet kokiu atveju, jei mityba turi jūrų žuvis ir jūros gėrybes, jos turėtų būti virinamos ir atsikratyti kaulų.

Be to, dažnai yra problema,kaip maitinti raudonųjų bellied vėžlius. Galite suteikti jautienos, paukštienos, arklienos, kiaulienos ir ėrienos. Siūloma tokio tipo maistas turėtų būti kuo retesnis, nes piktnaudžiavimas gyvūnų pašaru gali sukelti rachito.