nei pašarinti vėžlį

Pasirodo, kad jei vėžlys maitina neteisingai,ji pradeda veikti iki, valgyti blogai ar nebuvo atsisakyti maisto. Vidurinės Azijos arba Steppe vėžliai nėra išimtis. Kad jūsų augintinis galėtų lengvai jaustis, kompetentingai sukurti kūdikio mitybą.

Ką maitinti iškrautus Vidurinės Azijos vėžlius?

Visų pirma, visi vėžliai patinkaaugalinis maistas. Tarp naudingų augalų yra kopūstai, moliūgai, arbūzas, melionai, salotos, obuoliai ir kiaulpienės. Neatsispirks ir uogos - avietės, vyšnios ir braškės. Pienui su ja susmulkinta baltoji duona taip pat turės skonio gyvulį.

Ką dar galite pašarų vėžliuką? Kalcis yra būtinas kaulų dangos tvirtovės statybai ir priežiūrai - apvalkale. Todėl meniu turi būti šviežias varškės sūris. Manos ir grikių grūdai naudingi maisto produktų sąrašo praturtinimui.

Nemanykite, kad vėžliai yra vegetariški. Jie valgo viską. Todėl jūs turite būti labai atsargūs, dekoruojant terariumus. Galų gale, beveik viskas, kas ten pateks, bus "išbandytas". Taigi, neleiskite gyvūnui valgyti baltymų. Pakanka vienos šaukšto žalios malta mėsos arba pusių kieto virinto kiaušinio. Bet kaip maitinti namų kilmę su mėsa, kuri yra kenksminga jai, kompensuoja baltymų stygių, pakeičiant blogai paveiktą produktą su tikru kirminu, kuris maitina akvariumo žuvis. Bet nereikia persistengti. Bet koks gyvūninės kilmės maisto produktas gali sukelti virškinimo sutrikimą. Ir geriau papildyti vėžlių virtuvę su pupelėmis, turtingu augaliniu baltymu.

Negalima perpildyti vėžlio raciono su pomidorais, agurkais ir morkomis. Jiems jų nepatinka. Tai lengva paaiškinti, nes lauke šie gyvūnai valgo uogas, dykumų augalus ar karstą.

Ką maitinti vėžlį žiemą?

Paprastai žiemą vėžliai pereina į žiemos miegą. Bet namuose šaltame laikotarpyje yra gana šilta. Todėl vėžlys nemiega, bet tiesiog tampa lėtas. Ką maitinti šiuo laikotarpiu vėžliai namuose?

Maistas gali likti toks pats. Bet nesistebėkite, jei jūsų mažasis draugas negalės įveikti vasaros dienos normos. Apytikslis dienos racionas gali būti perskaičiuotas žiemos laikotarpiu, ir jis atrodys taip:

  • morkos - 30 g,
  • bulvių virta - 20 gramų,
  • kopūstai - 30 g,
  • balta duona - 20 g,
  • žuvų taukai - 0,5 g,
  • runkeliai - 20 gramų.

Tik nepamirškite vasarą praturtinti žolelių, tokių kaip kiaulpienės sąrašą, kurio lapai gali pabėgti nuo įtempto ir užteršto miesto ir plento.

Ar reikia vengti vėžlių?

Mes jums pasakėme, kaip maitinti namusžemės vėžliukai. Bet, kadangi jie turi vandenį ir, nors jie retai gerti: vienas - tik vienas - per dvi savaites, o kiti trūksta "Sudie" su vandeniu per mėnesį. Dažnio su kuria ji yra būtina pasirūpinti vandens Gydymas priklauso nuo to, ką gyvūnas valgo tam tikrą laiko tarpą.

nei galite pamaitinti vėžlį

Jei tai yra kopūstai, tai yra vėžlio kūno ląstelėsgauti pakankamą drėgmės kiekį ir "maudytis" turės mažiau. Bet jei dauguma kasdienės dietos yra baltos duonos - vonia turėtų būti išdėstyta šiek tiek dažniau.</ P>

Nors, norint neužstrigti savo smegenų, organizuotivėžlys vonia dieną kartą per savaitę su puse. Į baseiną įpilkite šiek tiek mažiau vandens, nei centimetras. Naminio gyvūno nosis turi būti virš vandens lygio, kad mūsų planetos gyventojas neužkietėtų. Auginkite gyvūną vandenyje ir palikite jį mėgautis pusvalandį. Patikėkite, šį kartą pakanka, kad kūdikiui būtų laikas gerti ir plaukti.