Naminiai vėžliai

Šiuolaikinėje visuomenėje niekas nenuostabuvėžlio turinys namuose. Šie gyvūnai dar nėra tokie populiari, kaip katės, bet vis daugiau žmonių vėžlius kyla kaip naminius gyvūnėlius. Pasirodo, kad vėžliai yra neįprastai jautrių būtybių. Jie puikiai užfiksuoja savininko nuotaiką ir meilę, kai jie yra grobusi. Turėdamas gerą požiūrį ir tinkamą priežiūrą, vėžlys gali tapti draugu asmeniui.

Galite nusipirkti vėžlį bet kurioje naminių gyvūnėlių parduotuvėje. Paprastai kaip naminis gyvūnėlis pristatomas arba vanduo, raudonmedžio vėžlys ar sausumos Vidurio Azijos vėžlys. Kitos šių gyvūnų rūšys yra daug mažiau linkusios prisitaikyti prie vietinių sąlygų. Todėl nereikia ieškoti neįprasto egzotinių gyvūnų tarp vėžlių.

Turinys žemės banginių namie

Žemės vėžlys namuose - gana dažnasreiškinys. Kad žemės vėžlys būtų sveikas ir aktyvus, jis turėtų būti laikomas terariume. Brangio modelio pirkti nebūtina, nes senas turkis, senas akvariumas yra tinkamas kaip namas. Terariumo apačioje turi būti 5 cm dirvožemio, kad vėžlys galėtų kasti skylę. Be to, terariumas turi turėti mažą pastogę, kurioje, jei reikia, gyvūnas gali paslėpti.

Vandens vėžlių vėžlio turinys namuose

Raudoniams, kaip ir bet kuriam kitam vandeniuivėžliai, jums reikia erdvus akvariumas. Vidaus vėžlių akvariume turi būti žemės sklypas, už kurį gyvūnas gali lipti. Vanduo akvariume turėtų būti reguliariai keičiamas. Vandens vėžliai patogu namuose tik švariu vandeniu.

Turistinis pelaginis vėžlys namuose

Ši rūšis yra būdinga mūsų šalies rezervuarams,bet į apartamentus patenka daug rečiau nei jų užsienio draugai. Pelkių vėžlys yra vandens ir akvariumui reikia vandens. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas gyvūno maistui - pelkių vėžlys yra ryškus plėšrūnas ir nuo vieno žalias greitai susilpnėja ir suserga.

Rekomendacijos dėl žemės ir vandens vėžlio namuose išlaikymo

  1. Vėžliui visada turėtų būti švarus vanduo geriamam. Net jei gyvas gėrimas labai mažas, jis niekada neturėtų jaustis labai ištroškęs;
  2. Virš akvariumo arba terariumo reikiapadėkite lemputę, kuri palaikys pageidaujamą temperatūrą ir apšvietimą. Šiai funkcijai gana tinka mažos galios kaitrinė lemputė. Lempos šviesa turėtų būti nukreipta į vieną konkretų terariumo kampą arba į akvariumo salą. Žibintas turi išlaikyti temperatūrą kuo arčiau natūralios vėžliukinės temperatūros - nuo 22 iki 30 laipsnių.
  3. Namų vėžlys neturėtų būti paleistasnepriklausomas ilgas vaikščiojimas po butą. Tokie pasivaikščiojimai dažniausiai sukelia gyvūno ligą dėl niūnų. Be to, tamsoje gali būti lengvai įsijungęs vėžlys.
  4. Laikydami jūrą ir raudonųjų vėžlių namuose, svajonių saloje būtinai reikia įrengti akvariumą. Be to, vėžliai gali

    Naminiai vėžliai

    nuskęsti
  5. Viename terariume jokiu būdu negali būti keleto skirtingo dydžio vėžlių.
  6. Gyvūnams nenaudokite tų pačių patiekalų kaip ir žmonėms.

Praktika parodė, kad vėžliai yra puikusaugintiniai ir gerai egzistuoja šalia žmogaus. Savininkams svarbiausia nepamiršti, kad vėžliai, kaip ir kiti augintiniai, reikalauja rūpestingos priežiūros, meilės ir meilės. Tik tada vėžlys gali išgyventi ilgą gyvenimą namuose.