papūgos pavadinimai

Kai namuose atsiranda naujas šeimos narys, niekas to nedaroišlieka gražus ir sudėtingas vardas. Koks yra papūgos pavadinimas? Noriu pasiimti labai skambantį ir ryškų slapyvardį, nes ji visada gyvens su gyvūnais. Paprikos vardus labai sunku pasirinkti, nes atrankos metu reikia apsvarstyti keletą dalykų.

Jei radote pagalbos knygas su slapyvardžiais, skirtais gyvūnamsir jau pasiėmę keletą įdomių variantų, pirmiausia galvokime: ar jūsų augintinis galės išgirsti savo vardą? Galiausiai kalbant apie papūgas, dažnai galima pasirinkti paukščių mokymą. Gražios pavadinimai papūgos turėtų būti prieinami jų savininkams.

Ekspertai pataria pasirinkdami pavadinimą papūgos, laikydamiesi tam tikrų taisyklių:

 • pasiimkite pavadinimus su šnabždesiais "ch" ir "k" skamba, tai yra šie garsai, kuriuos lengviausia pasakyti savo augintojui;
 • Papūgos labai mėgsta sakyti "girliukus" garsus, nes jūs galite sugalvoti pavadinimą su garsu "p", greičiausiai, labai greitai gyvuniui bus patinka jo vardas;
 • papūgos ištaria žodžius dainuojamomis dainomis, todėl balsių buvimas varde yra privalomas;
 • sunkumai kils su tokiais garsais kaip "c", "z", "ts", tačiau paukščiai tikrai sunku ištarti garsus "m", "l", "n".

Papuočių pavadinimai

Jei nusprendėte pasiimti savo augintinioegzotiškas ar romantiškas vardas, turėtum šiek tiek galvoti. Papuočių vardai yra ne tik būdas pabrėžti jūsų meilę naminiams gyvūnėliams, bet ir šis vardas bus palydėti paukštį visą savo gyvenimą. Pavyzdžiui, juokingas, švelnus vardas visada pritraukia žmones, paukštis į jį reaguos. Sudėtingas ir sudėtingas vardas gali įtakoti tam tikrą paukščio pobūdžio atspaudą: kuo sunkiau vardas, tuo keisčiau gali būti jūsų vaikas.

Būtinai vengiama paukščio pavadinimo panašumo su vieno iš šeimos narių vardais. Tai bus tik supainioti su papūga.

Berno vardo papūga

Jei neketinate mokyti paukščio kalbos, vardojūs galite pasiimti visiškai ką nors. Šiek tiek sunkiau rasti kalbantį papūgos pavadinimą. Pasirinkimo principas yra išdėstytas pirmiau, tačiau čia yra keletas papūgos berniuko pavadinimo variantų:

 • Arik, Tisha, Arkasha, Yasha, Arkhip, Tory, Archie;
 • Borya, auksinis erelis, Fedėja, Chucha;
 • Zheka, Zhora;
 • Kėša, Kirilas, Prošas, Rubikas;
 • Чижик, Шурик.

Papuočių merginų pavadinimai

Renkantis naminio gyvūno vardą, prisiminkite, kad jūstai išgirs kasdien. Labai gerai pavadinti dviejų identiškų skiemenų: Coco, Chichi, Rara. Galite pabrėžti paukščio elgesio pavadinimą ar išorinę spalvą. Papuožinės mergaitės vardas gali būti universalaus ar įprasto, o jūs galite šiek tiek fantazuoti. Štai keletas variantų:

 • Basia, Vesta, Viola, Gressy, Julija, Desi, Jeanne, Zora, Zara;
 • Irma, Zura, Coca, Zita, Lana, Linda, Laura, Marija;
 • Terra, Sara, Uma, Flora, Tsatsa, Tsypa, Jashma, Era, Elba.

Turėkite omenyje, kad pasirenkate tik moterišką arbavyro vardas gali būti tada, kai esate visiškai įsitikinęs savo augintinio srityje. Jei nenorite rizikuoti arba tiesiog nerandate tinkamo, pabandykite paimti pavadinimą tarp paprastų universalių pavadinimų:

  gražūs papūgos pavadinimai

 • Hera, Desha, Christie, Fanya, Fasya, Tosha, Mickey, Leka, Zeka, Fenya, Tjuša.

Kai nuspręsite pasirinkti vardą, pabandykitepasakyk tai sklandžiai. Būtinai kalbėkite ramiu ir mylinčiu balsu, tai palengvins priespaudos su paukščio pavadinimu procesą. Be to, jūsų augintinis supras, kad šis garsų rinkinys jam nekelia pavojaus.

Laikui bėgant paukštis sužinos vardą ir bus nuolattai ištarti. Nepamirškite nuolat vadinti gyvūnu pagal vardą, ištarti su juo įvairius sakinius. Taigi, paukštis palaipsniui išmokys ištarti paprastus žodžius, kuriuos tu pasakei su savo vardu.