kaip plauti odinę striukę

Nusiplaukite odines striukes yra griežtai draudžiama! Po plovimo, odinė striukė gali tapti dažyta, dažai - išlipti, o oda - prarasti apsauginį sluoksnį. Šiuo atveju ne tai, kad dėmės yra nuplaunamos. Paprastai odos striukės plovimas yra tinkamas būdas išsiųsti daiktą į šiukšliadėžę.

Ar galima rankinę nuplauti odinę striukę, švelniai valant dėmę vandenyje?

Nei rankiniu būdu, nei rašomosios mašinėlės, nei subtilusplovimas to nedaro. Odos niekada neišnyksta ir jokiomis aplinkybėmis. Nėra jokio būdo tinkamai nuplauti odinę striukę. Švarką galima valyti tiktai. Nebūtinai sauso valikliai, daug dėmes galima pašalinti ir namuose, bet ištrinta odos gaminiai negali būti!

Čia yra keletas paslapčių odos striukės valymui:

 1. Gali būti naudojamas vanduo ir muilas, tačiau jame nėra galimybės panardinti striukės.
 2. Vandens tirpale, kuriame yra muilo ir amoniako, kempinė suplakota ir švelniai tvarko striukės paviršių.
 3. Vandeninis tirpalas su glicerinu grąžins striukę į blizgesį ir išvaizdą.
 4. Po gydymo su muilo tirpalu kvapo druskų arba glicerolis striukė audiniu trynimas impregnuotas ricinos aliejaus.
 5. Kitas prieinamas ir greitas būdas atnaujinti striukę yra nuvalyti jo paviršių kempine, įmirkyta šampūno tirpalu.
 6. Šiek tiek sumušti kiaušinių baltymai gali atstatyti net labai seno odos dalyko blizgesį.

Kaip valyti šviesią odinę striukę?

Norėdami išvalyti šviesią spalvą striukę, turite sumaišyti benzino ir balto magnezijos miltelius. Gautas mišinys įkišamas į striukę ir kruopščiai pašalinamas naudojant drabužių šepetėlį.

Kaip atsikratyti randų ant odos?

Odos nusidėvėjimo procesas ištrinamas, ypačalkūnės, pečiai maišelių, rankogaliai ir apykaklės diržais, taip pat kaip ir tvirtinimo srityje. Grįžti į originalios išvaizdos striukę padės normaliai permatomai batų kremei. Jis taikomas įbrėžimams. Tačiau ant rankogalių ir apykaklės kremo naudoti nėra taip patogu, nes jis gali palikti pėdsakus ant drabužių ar rankų. Mankštuose su apelsinų žievelėmis pašalinti purkštukus yra daug patogiau. Reikiamos odos vietovės tiesiog nuplaunamos iš šviežios apelsinų žievelės išorinės pusės.

Kaip pašalinti riebalų dėmeles iš odinių striukių?

Tai yra keletas būdų:

 1. Krakmolas, kreidos, talko milteliai. Norėdami nuplauti odos striukės dėmeles,pakanka naudoti krakmolo, kreidelio ir talko (arba kūdikių miltelių) miltelių mišinį. Milteliai užpilami į dėmę pusę valandos, o po to kruopščiai išvalomi teptuku. Druskos pašalinimas nerekomenduojamas, nes subtilus oda gali būti lengvai pažeista druskos kristalais ir paliekant įbrėžimus ant striukės.
 2. Indų plovimo priemonės. Jei dėmelis yra senas, indų plovimo priemonė susidurs su juo. Jis taikomas ant odos su kempine ir

  dėmės ant odos striukės

  nuvalykite, tada šalinimo likučiai pašalinami drėgnu skudurėliu.
 3. Bulvių krakmolas. Kashitza iš bulvių krakmolo - puikuspriemonės, skirtos pašalinti riebią dėmių iš odos. Jis taikomas užteršto ploto, lengvai trinamas ir paliekamas 15-20 minučių. Tada išpilama nuosėdos, oda nušluostoma benzinu.
 4. Valymo servetėlės ​​monitoriams. Naują dėmę galima nuvalyti servetėlėmis, kad būtų išvalyti skystųjų kristalų monitoriai, kuriuose yra impregnavimo, kuris leidžia valyti paviršius tepalais.
 5. Specialios priemonės. Parduotuvės siūlo specialius įrankiusriebalų dėmių pašalinimas iš odos. Spraudžiai dažniausiai susidoroja su šviežiais dėmiais, o saltines, priklausomai nuo kompozicijos, galima naudoti tiek šviežioms, tiek santykinai senoms dėmėms. Tačiau abiejų tipų dėmių valiklis negali susidoroti su senais nešvarumais - geriau patikėti valymui sausų valiklių.