namų dizainas 0

Daugelis iš mūsų svajoja apie gražus kaimo vietovesnamas, idealiai lygus žalia veja priešais savo verandoje ir tvarkingas tvoros, išlaiko visą šį spindesys nuo nekviestas okupantas. Žinoma, tokia nuotrauka jūsų akyse yra pusė mūšio. Tačiau vis dar reikia aiškiau pateikti dizainą sukurti jaukią namų, ne tik viduje, bet ir už jos ribų.

Mes planuojame šalies namo projektavimą lauke

Požiūris į išorės namų projektavimą turi būti nuodugnus. Planuojant būsimą namą arba pasirinkdami standartinius projektus, turite išspręsti keletą pagrindinių klausimų:

  1. Kokiu stiliumi norėtumėte atlikti savo namo fasado?
  2. Kokias statybines ir apdailos medžiagas planuojate naudoti?
  3. Nesvarbu, ar norite, kad namas turi būti visiškai suderintos su esamų pastatų gatvėje, ar tai bus išsiskirti iš minios ir kaip šviesus, šiuo atveju jis turi būti iš architektūros požiūriu.
  4. Koks bus spalvų paletė ir išorinio dekoro savybės.
  5. Kokie kiti objektai supa namą (garažas, ūkio pastatai ir tt) ir kaip svarbu, kad visi kartu sudaro vieną bendrą ansamblį.

Be abejo, namo išorės dizaino galimybės yra neįsivaizduojamos, ypač atsižvelgiant į didžiulį apdailos medžiagų asortimentą ir stilistines kryptis, kurios gali būti įgyvendintos su jų pagalba.

Apdailos medžiagos ir namo sienų dizainas lauke

Jei pagalvojote apie privačių namų fasadų klasifikavimą pagal apdailos galimybes, galite iškart nustatyti 2 pagrindinius būdus - apdailos natūralias ir dirbtines medžiagas.

Namo išorinis dizainas, apdailintas medžiuvisada estetiškai malonus, gražus, šiltas ir patikimas. Žinoma, atsižvelgiant į tinkamos medienos pasirinkimą ir tinkamą priežiūrą. Medis turi geras šilumos izoliacijos savybes, padeda sukurti malonų mikroklimatą namuose dėl to, kad namo sienos "kvėpuoja". Be to, medinis fasadas visada yra labai grazus ir jaukus, netoli gamtos.

Kalbant apie stiliaus kryptį, su savo medžiugali būti labai daug - nuo paprasto kaimo namų iki šiuolaikiško aukštųjų technologijų stiliaus namų. Alpių namelis, prancūzų provencija, angliška šalis, rusų kalvinis namelis - visi šie dizainai yra su medine apdaila iš namų išorėje.

namų dizainas ne 1

namų dizainas ne 2

namų projektas ne 3

Kita natūrali apdailos medžiaga - akmuo,natūralus ir dirbtinis. Ši apdaila neabejotinai yra patvariausia ir patikima. Laukinis akmuo ar jo dirbtinis analogas visada atrodys brangus ir vaizdingas, kalbant apie gerą gerovę ir puikų savininko skonį.

Tokiu atveju galite visiškai pridėtiišorines sienas ir sujungti akmens ir kitas apdailos medžiagas. Vis dėlto galutinis rezultatas bus nuostabus. Stilių, kuris gauna akmens apdaila - šalis, trobelė, gotikos, ir daugelis kitų.

namo projektas ne 4

namų projektas ne 5

namų projektas ne 6

Ne mažiau patrauklus yra namų projektavimas baigtaslauke su plyta. Apskritai klinkerio plytos neseniai įgijo populiarumo, nes ši medžiaga yra ekologiška, ilgaamžė, ilgaamžė, gebanti apsaugoti namo išorines sienas nuo bet kokių oro sąlygų.

Tokio namo dizainas gali būti atliekamas griežtaiAnglų stilius arba gėlių klasika. Tačiau dar labiau šiuolaikiniai miesto stiliai visiškai pritaria plytai kaip išorinis namų apdaila.

namų dizainas ne 7

namų projektas ne 8

namų projektas ne 9

Iš mažiau brangus namų apdailos būdų galiteskambinkite tinku. Pavyzdžiui, iš vieno aukšto namas dizainas, lauko Apkirptos dekoratyvinis tinkas gali atrodyti labai išvaizdi, ir jūs neturite išleisti daug pinigų ir galės beveik realizuoti bet kokią stilistinę kryptį, ar tai būtų klasikinis ar modernus aukštųjų technologijų stiliaus.

namų dizainas ne 10

namų projektas ne 11

namų dizainas ne 12