kiek baltymų viename kiaušinyje

Visi iš mūsų yra gerai žinomi vištienos kiaušiniaibeveik kiekvienas žmogus. Tai liudija šis faktas: per metus kiekvienas žmogus valgo apie 200 kiaušinių. Meksika turi lyderio pozicijas pasaulyje kiaušinių maistui vidutiniškai tyko apie 22 kg kiaušinių vienam gyventojui per metus, kuris yra artimas 1,5 kiaušinius per dieną. Taigi daug surinko po kiaušiniai yra dėl jų žemos kainos, bet ir dėl to, tokioje didelėje teritorijoje buveinių ir viščiukų, kurie gali suteikti kiaušinius beveik visi šalies gyventojai numeriu.

Vyno kiaušinių privalumai

Mes girdėjome apie milžinišką kiaušinių, triušių irbaltymas. Jame yra daug mikro, makroelementų, vitaminų ir amino rūgščių. Vištienos kiaušinių sudėtis apima vitaminus A, E, B, C, D, H, K, PP. Lygiai taip pat turtingas kiaušiniais yra mineralai, tokie kaip magnis, jodas, kalis, kalcis, boras, molibdenas, chloras, cinkas, siera, geležis, varis, manganas ir kobaltas. Jose taip pat yra daug amino rūgščių (glutamino ir asparto rūgšties, leucino, lizino, serino, izoleucino, treonino).

Naudingos kiaušinių savybės yra tiesiogiai susijusios su puikiais ingredientais, įskaitant kiek baltymų yra kiaušinių baltymuose (nesvarbu, kaip tai skamba!).

Jie puikiai sustiprins jūsų imuninę sistemą,normalizuoti virškinamojo trakto robotą ir apsaugoti nuo kataraktos. Reguliarus vartojimas kiaušinių bus gera prevencija nuo širdies ir kraujagyslių ligų ir vėžio, taip pat stiprinti kaulų audinį, gerinti savo psichikos sugebėjimus ir tobulinti atmintį.

Be to, vištienos kiaušiniai, būtent vištienos baltymai,bus labai naudinga žmonių lieknėjimui, taip pat tiems, kurie nori sukurti raumenų masę. Kiaušinių baltymas yra puikus, o svarbiausia natūralus baltymų šaltinis. Ir tai reikalinga organizmui sukurti, išsaugoti ir atkurti raumenis.

Baltymai baltymuose

Na, leiskite priartėti prie faktų. Pirma, apsvarstykite, kiek baltymų viename kiaušinyje. Viename vištienos kiaušinyje yra apie 4-5 g baltymų. Reikėtų pažymėti, kad vištienos baltymai kartais viršija pieno baltymą ir netgi jautienos ar žuvies baltymus.

Kiaušinių baltymas mūsų organizmą absorbuojamas 94 proc.o jautiena, pavyzdžiui, yra tik 73%. Kiaušinio baltymas yra 90% vandens, kitas - baltymas. Jame yra daug niacino, vitamino K, B2, B6, B12, E. Jis taip pat žinomas dėl didelio vitamino D kiekio, todėl jis gali viršyti tik žuvų taukus. Riebalų kiekis kiaušinių baltymuose yra minimalus, todėl paprastai jis laikomas mažai kaloringu produktu.

Dabar mes atsakome į dažniausiai pasitaikančius klausimus apie kiaušinių baltymą:

  • kiek valgomajame kiaušinyje baltymų - 12, 7 g / 100 g;
  • kiek baltymų pjuvenų kiaušiniuose - 13,1 g / 100 g;
  • Kiek kalorijų yra kiaušinių baltymų - 48 kcal.

Viskas gerai, bet nuosaikiai. Pernelyg didelis kiaušinių suvartojimas dėl to, kiek viename kiaušinyje yra baltymų, gali būti atsispindi mūsų sveikatai. Yra nuomonė, kad kartu su vištienos kiaušiniais į mūsų kūną patenka didelis kiekis "blogojo cholesterolio". Visa tai, bet kartu su juo taip pat patenka į organizmą daug fosfolipidų, vitaminų ir lecitino. Dėl to cholesterolis praktiškai nėra atidėtas.

kiek baltymų viename kiaušinyje

</ P>

Žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, turėtų būti rimtaiKalbant apie valgomų kiaušinių kiekį, po to, kai jų per didelis suvartojimas, be rimtų ligų, padidina insulto vystymosi, širdies priepuolio riziką.

Norėdami to išvengti, tai turėtų būti paprastareguliuoti sunaudotų kiaušinių skaičių, taip pat stebėti jų kokybę ir paruošimo būdą. Per dieną jūs galite valgyti ne daugiau kaip 100 gramų, viename kiaušinyje apie 50 g. Todėl du kiaušinius per dieną pakaks. Ir verta prisiminti, kad valgyti vištienos kiaušinį jo žaliavoje jokiu būdu nėra verta, o virti ar kepti.