lengvosios atletikos rūšys

Visų rūšių lengvosios atletikos yra labiausiainatūralus sportas žmogui. Nuo jauno amžiaus mes mokomės vaikščioti ir važiuoti, mesti rutulį - ir laukas - tai visi, kurie yra žinomi iš vaikystės galimybių, tačiau tik šiek tiek sudėtingesnės formos. Tikriausiai dėl to, kad organinė atletika taip gerai veikia sveikatą. Be to, tai yra vienas seniausių sporto šakų, žinomų žmonėms nuo 776 m. Pr. Kr.

Lengvoji atletika: sportas

Tipai atletikos gana skirtingi: tai apima pėsčiomis takai, ir rasių įvairovę, įskaitant lygumų rasių ir įsibėgėja, taip pat iš visų pusių techninių rūšių, pavyzdžiui, šokinėja ir mesti:

 • paleiskite (išsamiau apžvelgsime);
 • šuoliai: aukštis, ilgis, su lazda, trigubas šuolis;
 • atletikos vaikščiojimas;
 • Kriaukių mestas: ietis, diskas, plaktukas, branduolys;
 • visur aplink.

Iš visos šios įvairovės didžiausiagerbėjų populiarumas pasiekė tik kryžminį sportą - tai yra nemokamas ir malonus būdas išlaikyti jūsų kūno grožį ir sveikatą. Ir nereikia specialios įrangos - tik gerų bėgimo batų ir treniruotės. Patikėkite man, palyginti su kitais sporto šakomis, tai yra labai maža sąskaita!

Su šuoliais nuo lengvosios atletikos mes visi pristatomevis dar mokykloje. Paprastai po pamokų tiems studentams, kurie yra ypač sėkmingi šioje srityje, siūloma apsilankyti tolesniam gebėjimų ugdymui, iš kur yra tiesioginis maršrutas į miestą, regioniniai konkursai ir toliau vyks pasaulio čempionatai.

Įvairūs bėgiojime ir lauke yra visi aplinkiniai -Tai yra tam tikra konkurencija, kurioje sportininkai konkuruoja daugiau nei vienoje disciplinoje, tačiau skirtingose ​​disciplinose, o tai leidžia nustatyti labiausiai daugialypiai išvystytą sportininką. Nenuostabu, kad moterys, kurios užsiima visomis aplinkybėmis ir turi gerą bėgimą bet kokiu atstumu ir šuoliai ilgio ar aukščio atžvilgiu, gali laimėti varžybose net ir siaurus specialistus, konkrečiai paėmusius atskiras rūšis.

Lengvoji atletika: važiavimas

Visur lengvoji atletika yra gana įvairi, kai kuriems reikia ištvermės, kiti - gebėjimas greitai vystytis. Jie apima įvairius variantus:

 • sprinto (standartiniai atstumai - 100 m, 200 m ir 400 m);
 • barjeras (100 m, 400 m);
 • važiavimas vidutinio nuotolio (paprastai iki vidutinių atstumų prilygsta atstumui nuo 800 iki 3000 m, čia taip pat yra važiavimas su kliūtimis 3000 m);
 • važiuoja ilgiems atstumams (standartiniai du iš jų - 5000 m ir 10 000 m);
 • kryžius (kryžminis bėgimas);
 • maratonas (važiuojantis palei maršrutą labai ilgiems atstumams);
 • Relė (komanda sudaro Skrejceļš ir lauką, gavimo būdas, apimantis šias galimybes: 4 × 100 m, 200 m × 4, 4 × 400 m, 800 m × 4 arba 4 × 1500 m).

Atletika gali būti praktikuojama tiekprofesionalus lygis ir mėgėjas. JAV daugelis abiejų miestų ir mažų miestelių gyventojai reguliariai atlieka vaikščiojimą vidutiniu atstumu

šokinėja lengvoji atletika

išlaikyti kūną formos. Be to, tokie pratimai puikiai sustiprina širdies ir kraujagyslių sistemą ir plaučius, skatina ištvermę ir raumenų tonusą. Be to, tai yra pagrindinis priešas riebalų kaupimosi skrandyje.</ P>

Be to, kaip tai yra lengva pamatyti, bėgimo būdailengvosios atletikos sportas visai nereiškia vienintelių profesijų: releme reikalaujama, kad komanda būtų ypač suderinta, o tai reiškia, kad ji ugdo komandos dvasią ir gebėjimą dirbti komandoje.

Beje, vaikai pateikiami lengvosios atletikos skyriujegali būti nuo 7-8 metų. Šiame amžiuje kūnas jau yra pasiruošęs tokioms apkrovoms, be to, jei pasirodys, kad vaikas sugeba, ateityje jis galės sportuoti profesionaliai.