Tiems, kurie dar nepasirinko, nesvarbu koks modelisįdėkite jį ant peties ar kitos kūno dalies, o tiesiog įdomu, šiame straipsnyje mes pasakysime apie tatuiruotes, dėl kurių jų savininkams turėtų būti padaryta sėkmė ir turtas.

Nuo senų laikų žmonės įvairiose žemės vietose atsiradojo kūno magija brėžiniai ir ženklai, kurie simbolizavo skirtingus veiksmus. Pavyzdžiui, kai kurios nuotraukos turėtų nuversti piktųjų dvasių, kiti - pritraukti sėkmės, kiti - simbolizuoja vaisingumą ir pelną. Tačiau šiuolaikinis žmogus, kaip ir prieš tūkstančius metų, tiki įvairiomis gimtojo piešinių, kurie dabar vadinami tatuiruotėmis, galia.

Tatuiruotės gyvūnams

LEO. Nėra jokių abejonių, kad žvėrys karalius, kuris vaizduojamas meistras tatuiruotė ant jūsų kūno, turėtų atnešti ne tik sėkmę, bet ir sustiprinti dvasios ir pasitikėjimo savimi stiprumą.

tatuiruotės liūtas

FOX. Gudrus raudonaukis gyvūnas duoda sėkmės ir klestėjimo. Daugelis teigia, kad lapė padeda verslininkams ir žmonėms, užimantiems vadovaujančias pareigas.

lapės tatuiruotės

CAT. Remiantis jūrininkų įsitikinimais, kačiukas atneša laimę irSėkmės versle, todėl laive jie visada paėmė sau arklio draugę. Ir kurie negali pasiimti su savimi visur gyvena katė, galite užpildyti jo atvaizdą ant savo kūno, o ne išsiskirti su sėkmės.

katino tatuiruotė

Dolphin. Šios šlovingos gyvūnų formos tatuiruotė simbolizuoja ne tik laimę, bet ir laisvę, taip pat apsaugą.

tatuiruotė delfinas

GOLD FISH. Garsiausias norų atlikėjas tikrai padės verslui ir atneš sėkmę.

Goldfish tatuiruotė

MARINE CONEK. Paveikslėlis tai jūrinė gyvybė atneš jo savininkas yra ne tik sėkmingas, bet laimė, įveikti kliūtis bet kuriuo atveju.

tatuiruočių jūrų arkliukas

Elniai. Šis kilnus gyvūnas senovėje buvo labai gerbiamas skirtingų tautybių, žmonės tikėjo, kad jo įvaizdis duoda pinigų ir sėkmės.

tatuiruotės elniai

ELEPHANT. Šis didingas kūnas, vaizduojamas kūne, turėtų atnešti laimę, dosnumą, kantrybę, klestėjimą ir laimę.

tatuiruotės dramblys

SPIDER Nepaisant to, kad daugelis iš mūsų bijo šiųbūtybių ir vėl norėčiau ne susidurti su jais, voratinklio forma tatuiruotė laikoma ligų ir pavojų amuletu, taip pat pritraukia sėkmės ir sėkmės.

voratinklio tatuiruotė

LIZARD. Greita ir šaltakraujiškas driežas suteikia verslo jėgai, sėkmei ir klestėjimui.

tatuiruotė driežas

FROG. Vargšas yra populiariausias šiandien. Manoma, kad žalias šokinėjimas atneša turtus ir sėkmę visoms pastangoms.

tatuiruotė varlė

SNAIL Nepaisant to, kad jis yra slidžias ir lėtasjis turi apsauginį apvalkalą, kuriame galite pasislėpti nuo bėdų. Todėl sraigė simbolizuoja žavesį, apsaugą, atkaklumą ir, atitinkamai, sėkmę.

sraigė tatuiruotė

Tatuiruotė vabzdžių pavidalu

Dievo karvė. Tai visada mėgstamas vabzdys "dirba" kaip apsauga nuo blogos akies ir sugadinimo, pritraukia sėkmę ir klestėjimą.

biedrenų tatuiruotė

BEEPS. Darbuotojų bitė būtinai duoda sėkmės ir padeda spręsti sudėtingas gyvenimo situacijas; šio vabzdžio įvaizdis taip pat reiškia rūpestingumą, teigiamą ir saulės šviesą.

bičių tatuiruotė

BEETLE-SCARAB. Net su senovės įsitikinimais buvo manoma, kad šis vabalas simbolizuoja sėkmę ir sėkmę.

Scarab vabalas tatuiruotė

DRAGONFLY. Jis sakė, kad laumžirgis ant kūno įvaizdis padeda paversti gyvenimą į gerąją pusę, pritraukti turtus ir gerovę.

lazda tatuiruotė

Tatuiruotės paukščių ar jų plunksnų pavidalu

SUKURTI. Šio paukščio įvaizdis yra populiarus talismanas, lazdelė atneša laimę ir simbolizuoja dvasios, vilties ir meilės jaunumą.

tatuiruotė nuryti

PHOENIX. Kad ir kas nutiktų, paukštis Feniksas visada atgimsta iš pelenų, todėl jos vaizdo - valios jėga, atgimimo, nemirtingumo ir klestėjimo simbolis.

"Phoenix" tatuiruotė

KOLIBRI. Nedidelis pasipūtęs paukštis yra labai gražus, todėl kaip talismanas suteikia jėgų, energijos, pagerina finansinę būklę ir simbolizuoja kruopštumą.

hummingbird tatuiruotė

PAUKŠČIAI. Plunksnos visada dėvėjo savo drabužius ir plaukusIndėnai. Manoma, kad šie veikėjai atnešti gerovę ir laimę, tačiau tai netaikoma iš povo plunksnų, nes jie gali "atlygio" atvirkščią poveikį ir nusigręžti sėkmės.

paukščių plunksnų tatuiruotes

Tatuiruotės augalų pavidalu

ACORN. Šis "stipraus taurė" simbolizuoja jėgą, sveikatą, sėkmę ir vyriškumą.

tatuiruotė gilė

CLOVER. Tai turėtų būti trys ar keturi žiedlapiai, ir visi nuo vaikystės žino, kad šis augalas duoda sėkmės ir sėkmės.

tatuiruotės dobilas

LOTUS. Lotoso gėlė simbolizuoja sėkmingą kliūčių įveikimą ir tikslų pasiekimą, taip pat atrodo labai gražiai ant kūno, ypač moters.

lotoso tatuiruotė

ORCHID. Tai individualumo gėlė, savininkui suteikia prabanga ir turtus.

tatuiruotė orchidėja

Dandy. Kūno gražaus gėlių pavidalo nuotrauka atneš jūsų gyvenimui teigiamą, teigiamą energiją, sėkmę ir sėkmę.

kiaulpienės tatuiruotė

Tatuiruotė mitinių būtybių pavidalu

UNICORN, PEGAS. Jei taikote savo kūno įvaizdžiu gryno mitinių būtybių, jie atneš jums sėkmę, gerumas, grynumą ir magijos gabalas.

Pegasus tatuiruotė

RUSALKA. Jūreiviai ir žmonės, susiję su plaukiojimu, dažnai užpildo save undinėis kaip sėkmės ir sėkmės amuletas.

undinė tatuiruotė

DRAGON. Daugelio kultūrų drakonas yra ne tik sėkmės ir turto, bet ir drąsos bei jėgos simbolis, be to, šis pasakų kūrinys yra apsauga nuo blogio proto.

Drakonas

Tatuiruotės objektų pavidalu

Pasagos Visi žino, kad yra apversta pasaganeginčytinas simbolis sėkmės ir gerovės visiems mūsų protėvių buvo laikomi kaip talismanas, kad prekę nėra. Žinoma, jei jūs įtraukėte į pasagos ant kūno įvaizdį, ji taip pat bus geros kloties simbolis.

pasagos tatuiruotes

MĖNESYS, KIEKIAI. Be abejo, pinigų įvaizdis savininkui duos gerovę ir gerovę.

banknotų tatuiruotės

INFINITY PAVADINIMAS. Jei tu padarei tatuiruotę tokiu ženklu, tuomet tu pasmerkta sėkmei ir finansinei gerovei. Be to, "apverstas aštuoni" apsaugo jo savininko sveikatą.

begalybės tatuiruotė

SKULL. Nuo seniausių laikų kaukolė buvo amuletas ir gerovės simbolis.

tatuiruočių kaukolė