seksas po gimdos pašalinimo

Daugelis moterų jau praėjoHisterektomija ar kas tai yra, pagalvokite apie tai, kas bus jų seksualinis gyvenimas po gimdos pašalinimo, ar jie patys ir jų partneriai patirs tokius pačius jausmus.

Kada po gimdos pašalinimo seksas įmanomas?

Po operacijos gydytojai rekomenduoja ne mažiau kaip šešias savaites susilaikyti nuo seksualinio gyvenimo, nes po operacijos siūlės turėtų būti gerai priveržti.

Jausmai sekso metu po gimdos pašalinimo

Seksualinis gyvenimas moterims su išbraukta gimda yra niekasnesiskiria nuo sveikų moterų atstovų. Žinoma, per pirmuosius mėnesius po histerektomijos moteriai gali pasireikšti skausmas lytinių santykių metu, bet galų gale jie išnyks.

Kadangi moters erogeninės zonos yra ant makšties sienelių ir išorinių lytinių organų, seksas po operacijos pašalinti gimdą ir toliau teikia tą patį malonumą.

Jei moteris pašalinama kartu su gimdamakštyje, tada sekso metu ji gali turėti skausmą. Jei moteriai pašalinus gimdą su jos priedais, ji gali nustoti patirti orgazmą.

Pagrindinė problema šioje situacijoje gali būtidaugiau atstovauti psichologiniam aspektui. Moteriai, kuriam buvo atlikta histerektomija, gali būti sunku atsipalaiduoti ir todėl mėgautis seksu. Šiuo atžvilgiu jis gali sumažinti lytinį potraukį. Su libido sutrikimais gali atsirasti dėl hormoninių sutrikimų, jei moteris nevartoja savo gydytojo rekomenduojamų hormonų.

Tačiau dauguma moterų (apie 75%) išliekalytinio potraukio jėga toje pačioje lygyje, o kai kurie netgi patiria padidėjimą, kuris dažniausiai būna dėl nemalonių ginekologinių simptomų pašalinimo ir diskomforto po operacijos.