Dvynių vardai

Nesvarbus kai kurių porų pasirinkimas vaiko vardodarosi dar sunkiau, jei dvyniai pasirodys šviesoje. Galų gale visi tėvai nori, kad jų vaikai turėtų gražių vardų, su kuriais visi artimi žmonės būtų laimingi, bet vis dėlto pasirinkimas visada tėvui ir motinai.</ P>

Berniukų ir mergaičių dvynių vardai

Dažniausiai tėvai nori skambintiskirtingų lyčių vaikai su suderintais pavadinimais. Pavadinimai, žinoma, skiriasi. Ir čia yra sutrumpintas arba mažybinės formos, skamba Tanya ir Vania, Leon ir Lily, Dasha ir Sasha. Kai skambinti savo naujagimių dvynių Adomas ir Ieva, nors Bažnyčia ne visada taikomos šio patvirtinimo.

Taip atsitinka, kad tėvai duoda panašius vardusdvyniai - Valentinas ir Valentinas, Aleksandras ir Aleksandra, Eugenijus ir Eugenija, Valerijus ir Valerija. Manoma, kad vaikai su tokiais pavadinimais yra labai tarpusavyje susiję, nors tą patį galima pasakyti apie kitus dvynius, nes jie yra iš vienos sampratos.

Dvynių mergaitės vardai

Statistika rodo, kad tėvai tikiskubiai reikia paskambinti mergaitėms pasąmonę arba bet kuriuo atveju vieną raidę: Anastasija ir Alina yra labai dažna pora, taip pat Marina Angelina. Kitas įdomus "Eva" ir "Zoya" variantas - vardai, susidedantys iš trijų raidžių ir reiškia "gyvenimą", bet tik skirtingomis kalbomis.

Vyrų vardai dvyniams

Pastaraisiais metais buvo tendencija remtis vaikais kaip senais slavų pavadinimais ar tomis, kurias vaikai sakė praeitame amžiuje. Jaroslavas ir Svjatolas

Gražūs vardai dvyniams

Mstislavas ir Wenceslas, arba Vanija ir Vasja, Makaras ir Nazaras. Pageidautina pasirinkti konsonantų pavadinimus, turinčius kažką panašaus tarpusavyje.</ P>

Turėtumėte pasirinkti tinkamus dvynių pavadinimusieškoti, kad jie atitiktų tėvo vardą ir pavardę. Tai juokinga persekioti naujos kilmės vardus, kurie gali būti kvaili kartu su mūsų pavadinimais, ir dėl šios priežasties vaikas turės ištverti šį tarpusavio piktnaudžiavimą.

Jei tikrai norite pasirinkti gražius vardusdvyniai, tokie kaip Nicolett ir Sabrina, Augustinas ir Adrianas, tada jie turi atitikti ne rusų pavardę ir tėvo vardą. Tik tokioje tandemoje mūsų šalyje bus tinkamas neįprastas vardas.