vaikai odri hepbern

Ji vis dar turi milijonus gerbėjųtaika, bet labiausiai ištikimi ir mylintys yra tik du - jos sūnūs. Daugelis net nežino, ar yra Audrey Hepburn vaikų, nes jie yra ne viešosios asmenybės. Jos vyresnysis sūnus yra Seanas Hepburnas Ferreris, jauniausias vadinamas Luca Dotti.

Asmeninis gyvenimas Odri Hepbern ir vaikams išvaizda

Odri Hepbern gana greitai įgijoPopuliarumas, nes rafinuotų veido bruožų, žavios geranoriškos šypsenos ir aktoriaus talento negalėjo palikti žiūrovų abejingų. Biografija Audri Hepburn yra įspūdinga, tačiau jos vaikai vis dar atranda naujų įdomių faktų iš aktorės gyvenimo.

Pasaulio pripažinimas ir šlovės piktogramų stilius irGrožis, gauta po 1953 m. Išleisto filmo "Romos atostogos". Tada Hepburn tapo "Oskaro" savininku nominacijoje "Geriausia aktorė". Po to ji pradėjo miegoti su pasiūlymais filmuoti į įvairius filmus. "Classics" yra filmas, kuriame dalyvavo 1961 m. "Tiffany pusryčiai".

Filmuodamas filmą "Sabrina" AudreySusipažįsta su William Holden. Netrukus jie turi romantika. Yra žinoma, kad aktorė visada norėjo vaikų, tačiau jos meilužis negalėjo įvykdyti savo svajonę, nes patyrė vazektomija. Sužinojęs apie tai, Hepburn paliko Holdeną. 1954, aktorė ir modelis išteka Mel Ferrer, ir 1960 m pagimdė savo pirmąjį vaiką. Tėvai suteikė berniuką Sean vardą. Verta pažymėti, kad vaikai Odri Hepbern, taip pat visa savo asmeniniame gyvenime, visada buvo iš paparacių įžymybių, bet aktorė vis dar sugebėjo apsaugoti juos nuo šios ir atsinešti nuo Holivudo šurmulio.

Taigi taip nutiko, kad netrukus atrodo stipriŠeima suskaidyta. Kitas santuokos įžymybė baigėsi Andrea Dotti, kuris buvo italų psichiatras. Tai, kad vyras buvo jaunesnis nei Audrey 10 metų. 1970 m. Hepburn ir Dottie turėjo antrą sūnų, Luką. Netrukus aktorė taip pat sulaužė šią santuoką, kaip Andrea pradėjo ją keisti. Po to ji pagimdė savo vaikus. Audrey'o Hepburno vaikai augo be tėvo, tačiau tai nekliudė jiems tapti tikrais vyrais.

Vaikai Audrey Hepburn šiandien

Seniausias aktorės Senas Hepburnas, vyresnysis sūnusFerreris yra rašytojas ir rašytojas. Yra žinoma, kad jis parašė daug knygų apie savo populiarią motiną, kuri 1993 m. Mirė nuo neišgydomos ligos. Seonas visada buvo pridėtas prie Audrey. Dabar daug interviu jis sako, kad aktorė buvo nuostabi motina jam ir jo jaunesnysis brolis Lukas. Būtent ji sukūrė savo dabartinę pasaulėžiūrą. Jauniausias aktorės Luca Dotti sūnus tapo dizaineriu, tačiau, kaip ir jo brolis, jis parašė keletą knygų, skirtų jo paties gimtojui.

Skaitykite taip pat
  • Emily Ratjakovski su sprogimo lyginama su Audrey Hepburn
  • Aktorės Audrey Hepburn įpėdiniai parodė retus žvaigždės vaizdus
  • Enn Heteuey Biografija

Audrey'ui Hepburnui šeima ir jos vaikai visada buvo pirmieji, todėl su jais pasidalijo savo sėkmę.

vaikai odri hepbern1

vaikai odri hepbern2

vaikai odri hepbern3

vaikai odri hepbern4

vaikai odri hepbern5

vaikai odri hepburn6

vaikai odri hepburn7

vaikai odri hepbern8

vaikai odri hepbern9