Vaikai Jennifer Lopez

Dažnai įžymybių vaikai tampa temaDiskusijos žurnalistams ir geltona spauda. Paparazzi yra pasirengę mokėti milijonus, kad bent kadrų pora, ir populiarių žurnalų redaktoriai yra neįtikėtinai dosnus net ir kelias eilutes. Tačiau ne visos žvaigždės savo vaikams demonstruoja. Viena iš šių problemų garsaus amerikiečių dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez, kuris galėjo slėpti savo dvyniai beveik šešerius metus.

2008 m., Atrodytų, laimingas žvaigždėPoros Jennifer Lo ir Markas Anthony gimė ilgai lauktas priešingos lyties dvynių Maxas ir Emma. Tuo metu daugelis įkėlė dainininkę bevaikiai. Kai kurie toliau domėjosi, ar Jennifer Lopez yra vaikų. Galų gale stulbinanti žvaigždė sugebėjo pagimdyti tik trisdešimt septynias vaikus. Be to, Lopez pasirodė seksualus ir aistringas, todėl sunku tikėti ilgalaikiais žvaigždės santykiais su vyrais apskritai, netgi apie santuoką ir šeimyninę kalbą, o ne eiti.

Deja, Jennifer Lopez ir Marc Anthony šeima truko tik šešerius metus, po to pora paskelbė skyrybų. Tačiau dainininkė nepaliko savo vaikų tėvo teisės matyti dvynius.

Jennifer Lopez su vaikais

Vaikai Jennifer Lopez davė žvaigždę labai sunkiai. Duoti ir pagimdyti dvynukus jau yra didvyriškas veiksmas. Ir vis tiek reikia didinti ir augti. Be to, Maxas ir Emma pažodžiui nuo gimimo paskelbė save tiesa mamytė ir neramumas. Nepaisant to, kaip sako Jay Law, visos ašaros ir nervai, kuriuos ji praleido pirmuosius metus po gimdymo, atsipalaidavo neribotą meilės ir meilės dalį, kurią gavo iš savo mylimų vaikų. Nepaisant didelio darbo krūvio filmuoti, Jennifer Lopez daug laiko praleidžia su vaikais.

Skaitykite taip pat
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams
  • Prancūzų atostogos Dzhennifer Lopes Aleksa Rodrigesa

Dažnai dvyniai lydi savo motinos kelionę, nors dažnai ši informacija yra paslėpta nuo paparaci.

Vaikai Jennifer Lopez1

Vaikai Jennifer Lopez2

Vaikai Jennifer Lopez3

vaikai Jennifer Lopez4

Vaikai Jennifer Lopez5

vaikai Jennifer Lopez6

vaikai Jennifer Lopez7

vaikai Jennifer Lopez8

vaikai Jennifer Lopez9