pižamos vienaragis

Nuo pat vaikystės kiekvienas iš mūsų norėjo bent jaukurį laiką atsidurs pasakoje, fantastiškame pasaulyje, kuriame visi mūsų svajonės atsiduria, nerealus tampa realybe. Ir leisk skeptikams pasakyti, kad tai neįmanoma, kad kvailiai yra švaistyti savo laiką kažkam, kuris niekada nebus realybe. Tie, kurie vis dar tiki, kad net paprasčiausia diena gali būti paversta magija, jie žino: tai reikalauja tiek mažai. Pasaką sudaro nedideli daiktai, o vienas iš jo sudedamųjų dalių gali tapti įprastais drabužiais. Ypač jei tai pižama su vaizduojamo mielo vienaragio, kuris yra pats, kuris gali įvykdyti net labiausiai slaptus norus.

Moterų pižama-kombinezonas "Unicorn" arba kigurumi

Iš pradžių, neįtikėtinai gražūs drabužiai miegoti suvaikams sukurtas mėgstamiausių animacinių filmų simbolių vaizdas. Ne taip seniai pasaulyje matė kigurumi, pilno dydžio kostiumą, kuris gali būti pižamos ir namų drabužiai. Įdomiausia yra tai, kad Japonijoje tokiuose drabužiuose daugelis nedvejodamas atsiranda gatvėje. Be to, organizuojamos partijos, kurių drabužių kodas yra juokingas pižama.

Svarbiausias dalykas šiame bendrame yra tai, kas jamene tik šiltas, jaukus, bet ir jausitės patrauklus. Taigi, jei netikėtu momentu kas nors atvyksta į jus aplankyti, jums nereikės važiuoti apartamentu ieškant draugo, kad atitiktų drabužius. Jūs būsite saldžiausias pižama kostiumo pasaulyje vienaragio formos, kurio grožis gali ne tik šypsokis net labiausiai niūriam žmogui.

Maži niuansai

Šiandien, ką tik jūs susitiksitepižamos-vienaragiai: ir su išsipūdinga pilvele, su didelėmis ausimis ir didžiuliu minkštuoju ragu ant gaubto. Visa tai, be abejo, prideda ypatingą aprangą, tačiau, matote, miegoti nebus labai patogu. Nors pirmenybę teikia šiam kostiumui, svarbu prisiminti, kad joje vargu ar galėsite ramiai miegoti, bet dėl ​​to, kad pižamos "Vienaragis" su bet kokia apimtimi, geriau dėvėti kaip namų drabužius.

Jei jums jau patiko įprastos pižamos, susidedančios iš kelnių ir megztinių, dekoruotų mažais vaizduojamuoju pasakos žirgais, tai netrukdo jums užmigti.

Svarbu prisiminti teisingą medžiagos pasirinkimą, nuokuris sukūrė drabužius miegui. Visų pirma, tai turėtų būti natūralus audinys, dėl kurio oda nebus niežulys, o organizmas galės kvėpuoti. Jei sudėtis yra sintetika, jos turinys neturėtų viršyti 15%.

pižamos vienaragis1

pižamos vienaragis2

pižama unicorn3

pižama unicorn4

Pajama unicorn5

pižama unicorn6

pižama unicorn7

pižamos unicorn8

Pajama unicorn9