"Hatri" stiliaus kailis

Garsioji 50-ųjų aktorė ir viena gražiausiųDvidešimto amžiaus moterys, Audrey Hepburn, jau savo žvaigždžių karjeros viduryje, buvo pripažintas mados tendencija. Ir nenuostabu. Galų gale tik pavydžiu gali būti elegancija, rafinuotumas ir aukštas Audrey stiliaus jausmas. Kiekvieną kartą, keliaujant į kamerą ar tik šeimos vaikščiojimui, Hepburnas nustebino savo gerbėjus su suknelių nuoseklumu, tačiau tuo pačiu metu buvo originalumo ir individualumo požiūris į vaizdų kūrimą. Viena iš populiariausių drabužių spinta Audrey Hepburn yra jos paltai, kurios daugeliui dizainerių vis dar laikomos sėkmingo modelio pavyzdžiu. Reikėtų pažymėti, kad aktorės kailio stiliai, iš kurių buvo trys, jau seniai legalizuoti kaip savo stiliumi. Todėl iki šiol daugelis mados moterų dažnai ieško Audrey Hepburn stiliaus paltai.

Modelis paltai Audrey Hepburn

Garsiausias modelis yra stilingasoranžinis kailis Audrey Hepburn. Tai gana patogi tiesi pjovimo, paprastos sagties ir kelio ilgis, todėl galite jį derinti su bet kokiais atsitiktiniais drabužiais.

Elegantiškiausia Audrey Hepburn ją laikėPaltai, daugiausiai skirta kelionėms ir turai. Iš tiesų, šis modelis turi gražų tinkamą siluetą, o koją pagamintas varpas, kuris puikiai pabrėžia moteriškumą.

Naujausias Audrey kailio modelisHepburn yra pakankamai paprastas. Daugelis stilistai mano, kad šis stilius yra nepastebimas ir patogus. Paprastas tvirtinimo elementas dideliems mygtukams ir lengvai pritvirtintoms briaunoms puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui ir laisvalaikiui.

Be kita ko, noriu atkreipti dėmesįkad visi Audrey Hepburn sluoksniai turi midi ilgį ir trumpą rankovę. Garsioji 50s stiliaus piktograma dėvėjo kailį kartu su ilgais pirštinėmis ir dažnai papildė vaizdą su kotikiniais galvos apdangalais.

Iki šiol Audrey Hepburn stiliaus paltai,žinoma, šiek tiek pakeista. Stilistai taip pat pateikia trumpesnius stilius ir įdomius sprendimus užsegimuose. Tačiau pagrindiniai rūbų modelių reikalavimai griežtai laikomasi. Visada yra dviaukštės lentynos, dideli mygtukai ir plokščia apykakle ar stoechka.

paltai stiliaus hipis 1

paltai stiliaus hipis 2

paltai stiliaus hipis 3

paltai stiliaus hipis 4

paltai stiliaus hipis 5

paltai stiliaus hipis 6

paltai stiliaus hipis 7

paltai stiliaus hipis 8

paltai stiliaus hipis 9