Suknelė su Odri Hepbern stiliaus

Audrey Hepburn stiliaus moteriškumas ir elegancija. Tai garsiosios aktorės, daugelį metų imituojančių moteris visame pasaulyje, stiliaus atpažinimo ir populiarumo paslaptis.

Suknelės aktorės laikomos stiliaus standartais. Filmų, kuriose buvo nušautas žvaigždė, kostiumai - Huberto Zivanshi darbai. Tai buvo šis prancūzų mados dizaineris, kuris sukūrė Audrey Hepburn mažą juodą suknelę filmui "Tiffany's Pusryčiai". Skirtingos žvaigždės suknelių savybės, dėl kurių vaizdas yra rafinuotas ir elegantiškas, yra paprastumas ir pjovimo paprastumas.

Pagrindiniai stiliaus elementai

Audrey Hepburn stiliaus suknelės - pirmiausia yraJuodi drabužiai. Supaprastinta pjovimo erdvė suteikia galimybę įvairovės įvaizdį ir pabrėžti jo orumą: suknelė ant juostų arba viršutinė korseto forma. Įvairus rankovių ilgis arba nerijos suknelė. Siauras sijonas, akcentuojantis moterišką figūrą arba vidutinio ilgio sultingą sijoną. Kaklas kvadratinės formos arba ištraukimo valtis, kurią Hepburnas labai pamilo. Audrey Hepburn juodoji suknelė yra populiari kelerius dešimtmečius, o madas jam niekada nepasileidžia.

Huber Zhevanshi sukūrė ne tik aktores suknelėsFilmai, bet kasdieniame gyvenime. Praėjusio šimtmečio 50-ųjų ir 60-ųjų metų mados buvo vasaros suknelės su sodriomis sijonais, drabužiais, sijonais, varpeliais, suknelėmis, marškinėliais. Pastelinės spalvos, juodos, baltos, šviesiai rausvos spalvos - tai aktorės pageidaujamos spalvos.

Mėgstamiausi aktorės batai yra bateliai ir baleto bateliai. Tokie elegantiški batai puikiai papildo Audrey Hepburn stiliaus sukneles.

Hepburn stiliaus vestuvių suknelės

Garsiausios vestuvių suknelės yraHepburn suknelė iš filmo "Sabrina" herojė. Sumontuota Life su siuvinėjimo ir ilgą visu sijonu, neįprastas derinys tradicinės baltas su juodais gėlių siuvinėjimo spalvų, kad šis atrodo įspūdingas, prabangus ir įsimintina.

Savo ceremonijai pasirinko Audri Hepburnkuklus, tačiau ne mažiau įspūdingas vestuvių suknelė: trumpa aprengta suknelė su šviesiai rausvos spalvos apykakle, būdinga 60-ųjų mados mados modeliui. Vietoj vilklio, skarelė pagaminta iš tos pačios medžiagos kaip suknelė. Ši apranga buvo sukurta jo Hūberio Zivanshi muzikai.

Audrey Hepburn 1 stiliaus suknelės

Audrey Hepburn 2 stiliaus suknelės

Audrey Hepburn 3 stiliaus suknelės

Audrey Hepburn 4 stiliaus suknelės

Audrey Hepburn 5 stiliaus suknelės

Audrey Hepburn 6 stiliaus suknelės

Audrey Hepburn 7 stiliaus suknelės

Audrey Hepburn 8 stiliaus suknelės

Audrey Hepburn 9 stiliaus suknelės