šiltos ir šaltos spalvos

Tinkamas spalvų pasirinkimas yra tai, kad garantuoja,kad drabužiai ar kosmetika visada jus dekoruos. "Svetimos" spalvos gali pridėti amžių, odai suteikia nesveikos išvaizdos, slėpia negražus plaukus ir akis. Nors "jūsų" paletė paryškins odą, tai pabrėš natūralų raudoną pojūtį ir lūpų pigmentą. Norėdami sužinoti, kaip pasirinkti spalvas sau, jūs turite suprasti, kaip jie skiriasi.

Visi atspalviai, kurie mus supa, yraiš trijų pagrindinių išvestinių: raudona, mėlyna ir geltona. Jų supainiojimas suteikia mums antrosios eilės spalvos - oranžinės, žalios ir violetinės spalvos. Ir su jų pagalba galite gauti bet kokį toną iš spektro.

Kaip atpažinti šaltas ir šiltas spalvas?

Patys primityvūs klasifikatoriaiVisi laikomi šiltų spalvų geltona-oranžinė-raudona dalį spalvų ratą, šalta - mėlyna-žalia ir violetinė. Tai nėra visiškai tiesa, nes tokios grynos spalvos dažniausiai būna tik paveikslėliuose. Praktiškai viskas skiriasi: drabužių dizaineriai, pavyzdžiui, linkę naudoti įdomias, sudėtingas, sumaišytas galimybes. Skirtumas tarp šaltų ir šiltų spalvų atspalvių yra tai, ką kiekvienas iš jų turi: vėsioje mėlyna arba šilta oranžinė spalva.

Svarbu suprasti ir prisiminti, kad šilčiau ar šalčiau gali būti bet kokia spalva - mėlyna, violetinė arba raudona, ir kiekvienu atveju pasirinkti atspalvį atskirai.

Kokios yra šiltos spalvos?

 1. Geltoname: garstyčios, šaltalankių, kario, šafrano, gintaro, sieros geltonos, saulėgrąžos, medaus ir kiaušinio trynys.
 2. Raudonuose: plytų, koralų, vario-raudonų, ugniai raudonų, pomidorų, aguonų, kiniškių, granatų ir pan.
 3. Žalia: alyvuogių, kakių, kriaušių, kalkių, mirtų, žaliųjų žirnių, miško žaliukų ir kitų.
 4. Mėlyna: dangaus mėlyna, benzinas, jūrų aune, rudktrūdžių mėlyna, turkis, apsauginė mėlyna, jūros banga ir kt.

Kokios yra šaltos spalvos?

 • Geltoname spalvame: citrinų, geltonojo skrynia, šiaudų arba šviesiai ir tt
 • Raudonoje spalvoje: raudonos, vyno, violetinės, bordo, vyšnios, aviečių, rubino, alizarino ir kt.
 • Žalia: smaragdas, malachitas, spygliuočių žalia, dūminis pilka-žalia, butelis ir kt.
 • Mėlyna: safyras, kobaltas, indigas, žydras mėlynasis, ultramarinas, ledinis mėlynas.
 • </ Ol> Spalvos tipų išvaizda ir spalva

  Norint nustatyti, kokios šiltos ar šaltos drabužių spalvos jums tinka, turite suprasti, kuris iš keturių spalvų tipų priklauso jums:

  pavasaris. Šilta spalvų rūšis. Šio tipo žmonės turi lengvą, skaidrią, bronzinę-auksinę ar dramblio kaulo odą. Akys, kaip taisyklė, yra mėlynos, žalios arba rausvos. Plaukai gali svyruoti nuo šviesos iki šukuotų: tai gali būti šiaudai, medaus vario ar aukstai rudos garbanos.

  ruduo. Antroji šilta spalva. Oda - nuo skaidraus balto ar šiek tiek aukso. Akys gali būti ir šviesiai mėlynos spalvos, ir visos auksinės rudos spalvos (gintaro, rudos, raudonos ir tt). "Rudens" plaukams taip pat yra šiltų atspalvių: vario-aukso, raudonos ir raudonos-kaštonų ir panašių.

  šiltos ir šaltos spalvos1

  žiema. Šis šalto spalvos tipas skiriasi nepriekaištinguPorcelianinė oda, kuri beveik visuomet turi mėlyną subtilią. Akys - visos ledinės mėlynos, pilkos arba rudos atspalviai (tačiau yra ir žalios spalvos). Plaukai visada kontrastingi, tamsūs (nuo tankio kaštono iki mėlynos-juodos).

  vasara. Šio spalvinio tipo atstovai turi pieno,blyški arba alyvuogių oda, bet visada su šaltu podtonomu. Akys "kietas": pilka, pilkai mėlyna, šviesiai žalia. Plaukai gali būti šviesiai rudi, taip pat su peleniniu atspalviu. Tačiau net jei "vasaros" garbanos yra tamsios, jose vis dar nėra "raudonos" - kaip ir "žiemos", visada atsiranda sidabriškai pilka bazė.