XX amžiaus stiliaus piktogramos

Moterys, ne visada su nepriekaištinga išvaizda, betturi absoliučiai nepriekaištingą skonį, tapo legendų, susijusių su šiuo praėjusio amžiaus mados istoriją - kad stiliaus ikona 20, 40., 60. metais, dešimtmečius, kad jos liūdna ir sunku įvykiai sukrėtė visą pasaulį. Šios ponios gali tokiomis sunkiomis sąlygomis kasdienio gyvenimo, karo, revoliucijos, reorganizavimo, duoti pasauliui bent šiek tiek vilties ir savo grožį. Taigi, mes Jums suteikiame moterims sudarytos vadinamos stiliaus piktogramas į 20-ojo amžiaus.

Labiausiai stilingas

Kampinis vyrukas ir moteriškassubtilus veido bruožai taip natūraliai ir dailiai sujungti gražus padaras, vardu Greta Garbo. Aktorė palankumo minimalizmas, jos kostiumai visada buvo labai griežti. Vyraujanti spalva - juoda, tačiau tai tik atrodo ir orientuota į dieviškojo Greta veidą. Aiškumas funkcijos, tobulinimo linijų, šalto tyčiojasi lūpas ryškiai lūpų, ir neabejotinai gražus ir galingas ieškoti pagal netikrų blakstienų ir storas šešėlių šydu išreiškė gilią liūdesį ir galvosūkį.

Moteris, kuri miegoti aukštyn kojom,kuris tapo aukščiausios mados empress, kuris pirmą kartą sukūrė legitinę mažą juodą suknelę, taip pat pripažino mados ir stiliaus simbolį "Coco Chanel".

Ir kaip nepamiršti negyvenamos, grynos,Pasirenkant angelinę, pirmąsias ir nepriekaištingas. 50-mečio stiliaus piktograma, mergina su didžiulėmis patikimomis akimis, talentinga ir graži Audrey Hepburn. Jos stilius yra gana beprasmiškas, išreikštas žodžiais "paprastumas ir komfortas". Bet kaip dažnai mes grįžtame prie madingų tendencijų, kad pasaulio simbolis, neprilygstamas Audrey Hepburn. Trumpa sprogimai, skraistės, sijonas su varpeliu, laisvos kelnės su aukštu juosmeniu, juoda suknelė su plonomis juostomis, akiniai "laumžirgis" ir plataus storio antakiai - šis vaizdas laimėjo milijonų širdis.

XX a. Stiliaus piktogramos 1

20 a. Stiliaus piktogramos 2

Stiliaus piktogramos XX a. 3

XX a. Stiliaus piktogramos 4

XX a. Stiliaus piktogramos 5

20 a. Stiliaus piktogramos 6

XX a. Stiliaus piktogramos 7

XX a. stiliaus piktogramos 8

XX a. Stiliaus piktogramos 9