Audinių tipai drabužiams

Pirkdami gatavą daiktą ar siuvimo medžiagą,Mes visada atkreipiame dėmesį į audinio kokybę, nes tai priklausys nuo naudojimo laikotarpio. Būtina suprasti drabužių audinio tipus, bent jau vartotojų lygmenyje, kad jūsų pasirinkimas visada būtų sėkmingas, o dalykai ilgai tarnauti.

Rūbų audinių tipai

Audinys nustatyta pluoštų, ir jie skirstomi į du tipus: natūralių ir cheminių. Savo ruožtu, natūralus skirstomi į:

  • Augalinė kilmė (linai, medvilnė, džiutas ir kanapės);
  • Gyvulinė kilmė (šilkas ir vilnos);
  • Mineralinė kilmė (asbestas, awn).

Cheminiai pluoštai yra suskirstyti į:

  • Dirbtinė kilmė (viskozė, lureksas, acetatas, modalas);
  • sintetinė kilmė (kapronas, nailonas, perlonas, bologna, elastanas, nitronas, polietilenas, polipropilenas).

Cheminių pluoštų pagrindu pagamintų audinių sąrašą galima tęsti, nes šiuolaikinė pramonė neapsiriboja. Mes taip pat apsvarstėme pagrindinius drabužių audinių tipus.

Natūralių audinių pranašumai nėra išvardytiBūtina, bet ar tos rūšys, kurios yra susijusios su cheminėmis medžiagomis, blogos, kaip kai kas mano? Pavyzdžiui, sporto treniruotėms reikia kostiumo, kuris leis odai kvėpuoti ir neapsaugo judėjimo. Panašios savybės yra aprūpintos daugybe "sintetinių". Todėl šiandien poliesteriniai ir sintetiniai pluoštai yra pagrindiniai sportinių drabužių gamybos ingredientai. Įkeldami savo drabužių spintą, kiekvienas iš mūsų bando gerai apgalvoti, kaip šios ar kitos spalvos tarpusavyje suderins.

Audinių tipai drabužiams 1

Tačiau ne mažiau svarbu yra ir audinių derinysdrabužiai! Tekstūra - tai į ką verta atkreipti dėmesį. Ir nors mados dizaineriai dažnai siūlo labai ekscentriškus derinius, sėkmingi išlieka: minkšti - kieti, blizganti - matiniai, paprasti - brangūs.</ P>

Su kiekvienais metais medžiagos siuvimui tampavis daugiau ir daugiau. Šiuolaikiški drabužių audiniai tampa protingesni: mylimi ruožtukai yra lakra, lengva ir šilta "dirbtinė vilna" - tai akriliniai, "bebaimis" batai ir drabužiai - membranos medžiagos. Buvo daugiau galimybių sukurti savo individualų įvaizdį. Daugybė gamintojų ir prekių ženklų siūlo platų išskirtinių drabužių audinį.