Kinija seniai garsėja savo neįprastomis tradicijomis, ypač jei tai susiję su atostogomis, pavyzdžiui, vestuvėmis.

Automobilių kortos, vaizduojančios Kinijos drakoną

Kinijos žmonės gerbia drakonas. Jie laiko juos išmintingais mitiniais gyvūnais. Vidurinėje Karalystėje jie vadinami Lunu ir garbinami nuo seniausių laikų. Pasak Kinijos legendos, vietiniai drakonai buvo tų, kurie gyveno Europoje, protėviai. Pastarasis akivaizdžiai skiriasi - jie buvo kraujo ir pikto. Ir Kinijos filosofija moko, kad drakonas yra Yango energijos simbolis. Be to, šios kultūros mitiniai gyvūnai visada vaizduojami su ilgu kūnu, panašiu į gyvatę.

Kortege galime matyti, nors maža, bet vis tiek kitokia nei likusio automobilio dalis - tai raudona spalva. Labiausiai tikėtina, kad jis vaidina galvos vaidmenį, kuris vadovauja poilsiui.

Akivaizdu, kad vestuvių automobilių judėjimas drakonas forma, simbolizuoja išmintingą ir išmintingas santuoką. Tai taip pat rodo, kad nauja šeimos tradicija gerbia ir gerbia juos.

Kinijos vestuvių tradicija1

Kinijos vestuvių tradicija2

Kinų vestuvių tradicija3

Kinijos vestuvių tradicija4

Kinijos vestuvių tradicija5

Bet tai dar ne viskas. Kinai griežtai laikosi savo tradicijų. Mes surinkome pačius nuostabiausius iš jų.

Planuojamas verkimas

Taip, tai tiesa. Pasak senovės Kinijos papročių, prieš mėnesį iki vestuvių, nuotaka turėtų sąmoningai verkti valandą kiekvieną dieną. Praėjus savaitę, jauna mergina su juo prisijungia, praėjus savaitę - močiutė, tada - nuotako seserys, visa tai įvyksta skirtingais raktiniais žodžiais. Tikslas stebėti šį paprotį - išreikšti didžiulį džiaugsmo lygį iš artėjančios santuokos. Vestuvių dieną turi būti giedota nuotaka daina verkimui, o kiti vertina, kaip gerai ji sugebėjo tai padaryti.

5 neįtikėtinų vestuvių tradicijų Kinijoje

Šaudymas į nuotaką

Pasirinktinis nėra toks baisus, kaip skamba. Jaunikis turi išlaisvinti tris strėles (be žinučių!). Kai tai daroma, jaunikis paima rodyklę ir perpus sutraukia juos kaip amžinojo meilės ženklą vieni kitiems.

5 keistos vestuvių tradicijos Kinijoje

Raudonos vestuvės

Kinų kultūroje raudona yra meilės spalva,Sėkmės ir drąsos. Kinai tiki, kad vestuvių dieną spalva yra labai svarbi. Taigi, nuotako veidas visiškai uždengiamas raudonąja uodega, ji važiuoja raudona vestuvine mašina. Vestuvių ceremonijoje pririšta netektis, motina visada saugo raudoną skėtį, kuri simbolizuoja vaisingumą visą laiką virš jos galvos.

5 keista vestuvių tradicija Kinijoje 2

Pjaustymas vestuvių tortą

Kinijoje, kaip ir mes, įprasta baigti vestuvespjovimo ceremonija vestuvių tortą ir užkandžiai svečiai. Ir pyragai, taip pat, kaip mes padarėme gražus ir pakopinės. Bet čia jie iškirpti iš apačios į viršų - ir dėl geros priežasties, nes ji simbolizuoja tegul iki sėkmės ir klestėjimo šeimoje.

5 keista vestuvių tradicija Kinijoje 3