Jūs net negalite įsivaizduoti, kokia baisi žuvis gali būti. Susipažinkite - labiausiai pavojingų vandens monstrų, kurie gyvena mūsų planetoje.

Yra žuvų, kurių dantys yra aštrūs, kaip ašmenysskustuvai ir jie gali būti ne mažiau pavojingi žmonėms nei, pavyzdžiui, liūtas ar krokodilis. Tokios bajorų žuvys gyvena ne tik vandenyno gelmėse, bet ir gėlavandenėse upėse ir ežeruose, ir net sekliuose vandenyse. Todėl, kai įeinate į nežinomą rezervuarą, ypač kur nors atogrąžose vietose, neturėtumėte prarasti budrumo.

1. Žuvies pakuotė

Žuvies Paku1

Žuvies Paku2

Ši žuvis gali siekti vieną metrą irsveria apie 25 kg. Jos dantys panašūs į žmogaus formą, bet jei ši žuvis įkando jus, to nepavyks. Šis monstras gyvena Amazonės upėse, tačiau leidęs šiai rūšiai sportinę žvejybą, jis plinta Šiaurės Amerikos ir Azijos vandenyse.

1994 m. Naujojoje Gvinėjoje dužūčių žūties. Jie buvo rasta visiškai dantis, mirtis kilo dėl kraujo netekimo. Nebuvo iš karto žinoma, kuris žvėris atakavo vyrus, tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, žuvys pagamino pakuotę.

2. Elektriniai spuogai

Elektriniai spuogai

Šis padaras, kaip gyvatės ir žuvies mišinysyra rasti Amazonės ir Pietų Amerikos upių ir, kai atsiranda pavojus ar grobis, jis nukentėjo nuo 600 voltų elektros srovės. Tokio lygio pakanka žmogui nužudyti.

3. Atlanto pikantiška žuvis

Atlanto pikantiška žuvis

Išvaizda ši žuvis primena dabartąmonstras su siaubingu mažų ir aštrių dantų rinkiniu. Jo svoris gali būti 30 kg, o galvosūkio ilgis gali siekti 2 metrus. Monstras gyvena vandenyne ir užsidengia tarp jūros akmenų.

Kai puola, atveria didelę žuvįDidžiulė burnos ir įkando dantis į aukos kūną. Mažos žuvies burnoje gali tilpti futbolas, kurį galima nuryti be jokių sunkumų. Žmogus negali būti išgelbėtas nuo tokio jūros grobuonio išpuolio, yra pavojus net praryti sveiki, nes skrandžio dydis, ši siaubinga žuvis, yra beveik jos liemens ilgis. Buvo atvejų, kai šių žuvų skrandyje rasta žmonių liekanų.

4. Žuvies tigras

Žuvų tigras1

Žuvų tigras2

Žuvis-tigras ar goliatas yra tikras monstras irŽiaurus plėšrūnas tarp gėlo vandens telkinių gyventojų. Ši žuvis gali pasiekti 50 kg svorį, o didžiuliai aštrūs dantys gali lengvai nukirsti auka. Kraujo įsišaknijęs monstras užpuolė ir valgo gyvūnus, įstrigusius upėje, ir neatsisakys atakos asmeniui. Iš esmės, ši žuvis gyvena Afrikos vandenyse, ypač Kongo upėje ir Tanganikos ežere.

5. Šamas Bagarius

Žuvies Gunch1

Žuvies Gunch2

Ši šama taip pat vadinama ganchų žuvimi,daugiausia Kali upėje, kuri yra tarp Indijos ir Nepalo. Tai kanibalo žuvis, tai yra pagrindinis kaltininkas dėl žmonių išnykimo upėje. Šamo svoris gali siekti iki 140 kg, ir jis gali atakuoti net su žmonių minia.

Tačiau patys žmonės kalti dėl to, kad žuvyspriklausomai nuo žmogaus kūno, nes vietiniai žmonės, pagal senovės papročius, per paskutinę kelionę po visą Indijos ritualus išilgai šios upės siunčia pusiau miegančius mirusiųjų kūnus.

6. Lituoklio žuvis

Paryara 1 žuvys

Paiara2 žuvys

Paprastoji paprika arba skumbrė hidrolilinėstreikuoja žmogaus vaizduotės ribas - tai vampyro žuvis, tikrasis Drakulos Grafas vandens gyventojo įvaizdyje. Monstras auga 1,5 metro ilgio ir gali sverti apie 14 kg. Jų apatinių dantenų ilgis gali siekti 16 cm. Jis taiko savo rankas, žinodamas aukos vidaus organus. Todėl nerūpestingasis asmuo, maudantis Amazonės upėse, gali gauti mirtino kodo iš šios siaubingos žuvies. Ji aiškiai prilipo dantis tiesiai į širdį ar plaučius, taip vieną kartą žudydama savo grobį.

7. Žuvies akmuo

Žuvies akmuo1

Žuvies akmuo2

Karstas arba žuvų akmuo yra vienas iš labiausiainuodingos žuvys pasaulyje. Ši jūrų žuvis yra kamufliažas tarp koralų rifų meistras. Ji apsirengia akmeniu, smėliu iš apačios purškia ir laukia savo grobio. Žinoma, valgyti šią žuvį negalima, bet nužudyti - lengvai.

Kadangi ši žuvis yra labai panaši į akmenį ir gyvenatai yra daugiau į seklumas, žmogus gali ateiti į tai, už kuriuos jis gavo mirtiną nuodų dozę. Blogiausia, kad priešnuodis nuodyti žuvų akmuo ten, ir žmonės miršta baisi agonija kaip nuodų neveikė su žaibo greičiu, o po kelių valandų. Ši žuvis yra paplitusi Ramiojo ir Indijos vandenynų, taip pat sekliuose vandenyse Raudonojoje jūroje, todėl mūsų lankytojai turi realią galimybę susitikti šį monstrą, pavyzdžiui, populiarus atostogų Šarm El Šeichas Hurgada.

8. Snakeheads žuvis

Snakeheads žuvys1

Snakeheads žuvis2

Ši pavojinga plėšrioji žuvis pirmą kartą buvo matyta RusijojeTolimųjų Rytų ir Primorsky krašto upėse, taip pat Korėjoje ir Kinijoje. Tačiau šiandien snakeheads gali susitikti kitų šalių vandenyse. Jis nėra pereborchiv maiste ir valgo visus gyvus upių gyventojus, taip pat varliagyvius. Vidutiniškai žuvys gali sverti 10 kg, tačiau buvo asmenų, kurių svoris siekė 30 kg. Jei asmuo tokius žuvis įkando, tai gali sukelti rimtą sužalojimą.

9. Vandelia žuvis

Vandelia fish1

Vandelia2 žuvys

Ši žuvis gyvena Amazonės vandenyse ir yra baisiMan jo dydis, paradoksalu tai skamba. Vandelli paduodamas kūną, ir gali prasiskverbti į organizmą per šlaplę arba išangės ir mėsą viduje nukentėjusiojo duotų skausmą ir kenčiančius dėl jų dydžio (iki 2,5 cm ilgio ir 3 mm storio). Ši žuvis yra maudytis kraujo ir šlapimo kvapas, nes tai - jos tiekimo šaltinius. Laimei, tokie atvejai yra labai reti.

10. Piranha

Piranha

Piranha

Tai maža ir baisi piranhaarsenalo trapecijos aštrūs dantys, leidžiantys kelias sekundes išplauti mėsos gabalus. Jos dantys kauliasi į kūną taip pat lengvai, kaip šiltas peilis pjauna aliejų. Šios žuvys siekia 30 cm ilgio, tačiau jos plaukia ir atakuoja pakuotėse, o per labai trumpą laiką, pavyzdžiui, iš karvės karkaso, liko tik kaulai. Jei tų žiauraus ir kraujo įsišaknijęs žuvis pakelia žmogų, greičiausiai jis nebus išgelbėtas.

11. Žuvys-ežiukas

Žuvis ezh1

Žuvies ežiukas 2

Ši žuvis yra žinoma dėl to, kad yra labainuodingas, jo odoje, žarnose ir kiaušidėse yra daug tetrodotoksino. Ši medžiaga, patenkanti į aukos kūną, paveikia smegenis, sukelia paralyžius ir tada mirtį. Todėl geriau nevalgyti šios žuvies. Tačiau Japonijoje, delikatesas yra patiekalas, paruoštas iš žuvų fugu, kuris yra žuvies-ežiuto natūra. Tačiau jie yra apmokyti specialistai, kurie daugelį metų išmoko tinkamai nupjauti fugą, kad nuodai neuždega mėsos. Tačiau neturėdamas patirties, ant plokštelės galite paversti žmogų mirtimi su žuvimi.

12. Pilotušės rampa

pjūklų rampas

pjūklų šlaitas2

Didžiulė pjūklų rampa yra pavojinga ilgainosis, kurio šonuose yra aštrūs, kaip skustuvas, daigai. Tiesiog patinka, kad ataka žmogaus septynių rampa nebus, tačiau ji turi paaukštintą jausmą teritorinės gynybos ir labai prastos regos, todėl, jei asmuo būtų netinkamoje vietoje netinkamu laiku, rampa su visa savo galia tegul ji pamatė įėjimą ir paversti savo auką į malta . Pavojus slypi tame, kad ši upė monstras puikiai užmaskuotas ir pranešimas Kartais tai gali būti per vėlu. Tačiau ši rūšis gresia išnykimas dėl žmogaus veiklos pobūdžio, kuris yra nuodingas.

13. Žiurkės

Guasėjaus žuvis1

Guasėjaus žuvis2

Palyginti su žuvimi, visi kitiatstovai yra tik mažos žuvys. Guasu nėra be priežasties vadinamas "Atlanto gigantišku gigantu", nes jo matmenys yra siaubingi. Ši žuvis sveria apie 450 kg, o jo žandikaulis gali būti iki 5 m. Toks pavyzdys, pavyzdžiui, didelis baltasis ryklys ar milžiniškas šamas, gali visiškai vieną kartą nuryti asmenį.