Emily Ratjakovski su sprogimo lyginama su Audrey Hepburn

Dabar Emily Rathazhkovsky aplankė Paryžių,kasdien pasirodo mados savaitėje. Štai kodėl žurnalistai buvo nedelsiant informuoti apie žvaigždės išvaizdos pasikeitimus, gražią moterį į savo viešbučio "De Crillon" kambaryje esančio kambario balkoną įvilkdami nuostabią suknelę ir spardydami.

Naujas vaizdas

26-metų Emilija Ratazhkovski, kuris yra labaiatsargiai reiškia bet kokius jo išvaizdos eksperimentus, akivaizdžiai persmelkusius kūrybiškumo dvasią, kuris dabar kyla per mados šou Paryžiuje, norėjo būti transformuota. Šis modelis nudažo savo ilgus rudus plaukus, apsiribodamas sprogimo sprogimais.

Trečiadienį, paparaciai perimta metu Emilyšvelnus foto sesija, vykusi ant savo kambario balkono. Nėriniai bustier suknelė su sudėtingą Life puošia nėriniai, pabrėžė savo pakoregavau paveikslą. Bet Ratjakovskio stilingas apranga nustebino savo gerbėjus ...

Emily Ratjakovski nutraukė sprogimą

Emily Ratjakovski nutraukė sprogimą

26-erių metų Emilija Rataskovskis

Emily Ratjakovski padarė sprogimą

Modelio modelis pasikeitė, sudarė sieną ir, priklausomai nuo tinklo naudotojų, tapo labai panašus į garsią britų aktorę Oskarą laimėjusią Audrey Hepburn.

Audrey Hepburn

Audrey Hepburn

Važtaraštis ar ne?

Vertinant blizgančios žvaigždės plaukų stilių, vartotojai pradėjo abejoti, kad šio klausimo konservatorius Emily nusprendė nutraukti plaukus, o tai reiškia, kad tai tiesiog perukas.

Emily Ratjakovski, "Vogue" vakarėlyje, pirmadienį Paryžiuje

Emily Ratjakovski, "Vogue" vakarėlyje, pirmadienį Paryžiuje

Vakar Jordanija Barrett savo "Instagram" nuotrauką įtraukė į vieną iš Paryžiaus barų stalo.

Nuotrauka iš "Instagram", kurią pateikė Jordanija Barrett

Nuotrauka iš "Instagram", kurią pateikė Jordanija Barrett

Skaitykite taip pat
  • Emily Ratažkovskis pasirodė žurnalo "Glamour" viršelyje, pasakęs apie seksualumą
  • Emily Ratazhkovski atšventė gimtadienį SPA su savo vaikinu
  • Emily Ratjakovski pasveikino savo gerbėjus su kitais atvirais nuotraukomis

Be Australijos modelio, paveikslėlyjePaėmė savo draugus, tarp jų Emily ir Ratjakovski su tais pačiais sprogimais. Tai leidžia manyti, kad metamorfozė su modelio plaukais yra tikra.