Idilė David ir Victoria Beckham tuo muzikos festivalis Glastonbury

Praėjusį sekmadienį Anglijoje baigėsi vienasiš didžiausių šiuolaikinės muzikos festivalių, kurie nuo 1970 vyksta Glastonbury. Per penkias dienas atostogų čia lankėsi Dzhonni Depp, Bredli Kuper, Tilda Swinton, Brad Pitt, Kara Delevin, Margot Robbie, o veiksmo tarp Dovydo ir Viktorija Bekhem svečiams uždangą buvo pastebėtas.

Bendravimas šone ir bandymai išsaugoti santuoką

Birželio mėn. Vakarų žiniasklaida neužsivaizdavokad santuoka yra vienas iš stipriausių porų Holivude, 42-metų Davidas ir 43-metų Victoria Beckham yra tik formalumas, nes juda nuotraukas socialiniuose tinkluose skelbti išsiblaškymas. Tariamai futbolo nuolat neištikimas savo žmonai su gana modelių ir mada desperatiškai bando grįžti į savo vyrui, nors jis buvo ne prieš jį, kad atitiktų kitus vyrus.

Viskas viskas gerai

Žvaigždė sutuoktiniai, kurie bando nemokėtiDėmesio, tai, ką jis sako apie juos spauda, ​​vėl sąmoningai įrodytas jų santykių stiprumas atėjo į Ed Sheeran koncertą Glastonbury sistemą.

Ed Sheeran scenoje Glastonbury

Ed Sheeran scenoje Glastonbury

Davidas ir Viktorija, kurie liepos mėnesį šventė 18-ąsias vestuvių sukaktis, nepastebėdami, kad jie filmuojami, džiaugėsi Šerano ir kitų atlikėjų pasirodymu. Mylimieji, auginantys keturis vaikus, flirtuoja.

David ir Victoria Beckham svečiai Glastonbury

Davidas ir Viktorija Beckhamas Glastonberyje

Davidas ir Viktorija Beckhamas koncerte

Skaitykite taip pat
  • Šiandienos gimtadieniai Beckhamų Harper Beckham
  • Kodėl Beckhamų pabučiuoti savo vaikus ... ant lūpų?
  • Dovydas ir Viktorija Bekhem atšventė 18-vestuvių metines

Beckhamas, apsirengęs kaip protinga pilka palaidinė polka dotsSaint Laurent'as ir džinsai, laikydami rankose telefoną savo inicialais, o tada apkabino savo vyrą, šnabžda kažką ausies, atrodo gana ir atsipalaidavęs.

Sutuoktiniai Davidas ir Viktorija Beckhamas

Davidas ir Viktorija Beckhamas Glastonberyje