Žiniasklaida paskelbė dvynių Beyonce ir Jay Zee vardus

Vaikai Beyonce ir Jay Zi gimėPrieš kelias savaites. Tai linksmas įvykis įvyko birželio 12 d. Nors naujai nukentėjusieji tėvai ir jų artimi giminaičiai tylėjo, neskaitant viešųjų sveikinimų iš dainininko Matthew Knowles tėvo, nesuteikdami išsamios informacijos apie naujagimius, jų savininkai tai daro.

Mano garbei

Vakarų spaudos atstovai sužinojo, kaipjie vadina savo sūnumi ir dukra Beyonce ir Jay Zi. Iš artimos žvaigždžių rastos šaltinis sakė, kad dainininkė ir muzikantas netapo kuklūs, dvyniai pašaukdami garbę.

Beyonce ir Jay Zee

Beyonce ir Jay Zee

Taigi, mergaitė gavo pavadinimą Bey, kuris yra "Beyonce" santrumpa, o berniukas vadinamas Sean, kaip Jay Zee, kurio tikrasis vardas yra Seonas Carteris. Kol kas nėra oficialaus patvirtinimo apie šią informaciją.

Dažnas želė

Beyonce ir naujagimis dar nebuvo išmesti namuose. Anksčiau buvo pranešta apie "nedidelės problemos" egzistavimą, nes žievė gydytojai bijo palikti pora vaikų be priežiūros.

Prieš keletą dienų paaiškėjo, kad kūdikiai, gimę per anksti, yra specialios inkubatoriuje pagal UV lempos dėl padidėjusios bilirubino kiekis kraujyje.

Vyresnė sesuo

Priešingai nei Beyonce ir Jay Z baimės, jų dukra mėlynaIvey visiškai pavydūs tėvai brolis ir sesuo, pasakė saviškių. Mergina, kuri yra netoli su mama į ligoninę, iš susižavėjimo savo, kaip vyresnioji sesuo vaidmenį ir negali laukti, kol jie grįžta namo slaugytoja trupinius.

Beyoncé ir Blue Ivy

Beyoncé ir Blue Ivy

Skaitykite taip pat
  • Jay Zee pakomentavo santykius su Beyoncé: "Jie nebuvo pastatyti 100% tiesos"
  • Gamintojas Jay Zee pranešė, kad kiekvieną albumo "4:44" dainą patvirtino "Beyonce"
  • Naujasis "Jay Z" albumas "4:44" sukrėtė gerbėjus su atskleidimais iš asmeninio žvaigždės gyvenimo

Tuo tarpu Jay Z buvo paparacių objektyvas, palikdamas Los Andželo UCLA ligoninę, kur dabar yra jo šeima. Laimingas reperis negalėjo suvaldyti savo džiaugsmingos šypsenos.

Sulaikytas Jay Zi palieka ligoninę

Sulaikytas Jay Zi palieka ligoninę