"Daughters Jay Law" ir "Alex Rodriguez" yra kaip seserys

Jennifer Lopez pasidalijo su abonentaisNuotraukoje, kurioje rodomos dvi merginos, jos yra tokios pačios, kad gali būti seserys. Tai buvo jos 9 metų duktė Emma ir 12 metų dukra Alex Rodriguez Natasha.

Septynių mylių pėdomis

Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez, kurieSusipažinkite su pusantro mėnesio, nusprendėme nustatyti santykių raidos rekordą. Dainininkė ir beisbolo žaidėjas kartu praleidžia nemokamą minutę ir yra aktyviai susipažinę vieni su kitais. Kitą dieną mėgėjai pristatė savo dukteris, kuriam labai sekėsi.

Jennifer Lopez ir Alex Rodriguezas

Jennifer Lopez ir Alex Rodriguezas

Jennifer pristatė Alex savo motinai

Jennifer pristatė Alex savo motinai

Kaip du lašai vandens

"Lopez" paskyroje Instagram pasirodė šviežiNuotrauka iš dviejų mergaičių, kurios yra labai panašios. Jei su jauniausio merginos identifikavimu, dainininko gerbėjai neturėjo jokių problemų - ji buvo jos dukra Emma, ​​tada ji turėjo minkyti su vyresniuoju.

Daugelis Jennifer Lopez ir Alex Rodriguezas

Daugelis Jennifer Lopez ir Alex Rodriguezas

Iš pradžių visi manė, kad tai kažkassantykinis Žvaigždžių Lopez šeimos, nes nuotraukoje (su trupučiu koreguojame metų) mergaitė yra panašūs, kaip vaikai iš pačių tėvų. Ventiliatoriai Dzhey Lo buvo sukrėstas sužinoti, kad antrasis girl holding apie Emma nugaros - dukros Jennifer vaikinu Alex Rodriguez Eimis, kuris gimė jam jo buvusi žmona Cynthia Skertis.

Lopez su dvyniais Emma ir Max

Lopez su dvyniais Emma ir Max

Alexas Rodriguezas su dukromis Natasha ir Ella

Alexas Rodriguezas su dukromis Natasha ir Ella

Skaitykite taip pat
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams
  • Prancūzų atostogos Dzhennifer Lopes Aleksa Rodrigesa

Pridėkite praeitą savaitgalį išplėstinę šeimąsudaro Dzhey Lo, Aleksa Rodrigesa ir jų vaikų Emma, ​​max ir Ella Natasha laikomų Dominikos Respublikos, tada jie kartu šventė Velykų įdomus. Draugiškos įmonė aplankyti Jennifer buvusiu vyru ir jos dvyniai Marc Anthony, kurie gavo kartu ir su Alex tėvą.

Dominikos Respublikos mėgėjai

Dominikos Respublikos mėgėjai