Jennifer Lopez pristatė Alex Rodriguezą savo motinai

Nepriklausomai nuo to, ką sako savanoriai, JenniferLopez sukuria plataus užmojo planus savo naujam vaikinui Alexui Rodriguezui. Aktorė padarė labai reikšmingą žingsnį sau, įveddama beisbolo žaidėją savo mamai Guadalupe Rodriguezui.

Eik trijų

Priešingai nei kalbėtis, kad Jennifer Lopezdažnai ginčija su savo naujuoju draugu Aleksandru Rodriguezu, mėgėjams ir toliau tenkina. Praeitą sekmadienį paparacis užfiksavo saldus porą Niujorko gatvėse. Įmonės dulkių buvo dainininkės Gvadalupės motina, kuri, beje, yra tokio paties pavadinimo, kaip ir jos galimas berniukas - Rodriguezas.

Jennifer ir Alex laikė rankas, atrodė turinį ir laimingos. Šypsena nepaliko jų veidų, be žodžių buvo suprantama, kad jie buvo mėgautis saldainių-puokštės laikotarpiu jų santykius.

Jennifer Lopez ir Alex Rodriguezas

Jennifer Lopez ir Alex Rodriguezas

Mėgėjai Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopezas

Saldūs pora Alex Rodriguez ir Jennifer Lopez

Motinos patvirtinimas

Sprendžiant pagal draugišką atmosferą, kuri yra matomanuotrauka, dukros dukra patiko ponia Rodriguez. Jaunimo laikotarpiu Jay Lo dažnai prieštaravo motinai, kuri norėjo, kad jos šokėja-dukra gautų rimtą išsilavinimą. Dabar visi konfliktai atsilieka, Guadalupe didžiuojasi savo talentingomis merginomis ir, kaip ir kiekviena motina, nori savo vaiko laimės.

Guadalupe Rodriguez, Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopezas Niujorke

Guadalupe Rodriguez, Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopezas Niujorke

Guadalupe Rodriguez ir meilė Aleks Rodriges ir Dzhennifer Lopes

Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopez bei jos mama

Skaitykite taip pat
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams
  • Prancūzų atostogos Dzhennifer Lopes Aleksa Rodrigesa

Sąžiningai ir atvirai

Jenniferis per ilgai žino Alexą, todėl nebijoti, kad būtų galima nutraukti savo širdį, sakė dainininkės draugas. Ji žinojo, kad jis buvo ne pavyzdingas šeimos vyras, neištikima žmona, tačiau jis mano, kad pagal galiojančius pavergti įsisenėjęs mergininkas, kuris buvo lovoje Keyt Hadson, Madonna, Cameron Diaz, o ne tik pridėti prie pergalių mylinčių sportininkas sąrašą.