Jennifer Lopez bijo savo gyvenimo dėl ventiliatoriaus

Jennifer Lopez, nusiminęs teismo sprendimas dėl stalkerio, kuris jai siekė, prarado miegą ir apetitą. Aktorė nerimauja ne tik už save, bet ir bijo už savo vaikų saugumą.

Keistas ventiliatorius

Praeitą vasarą 47-erių metų Jennifer LopezPasirodė vyresnio amžiaus draugas, kuris buvo nuliūdęs su jausmais žvaigždė. Iš pradžių 64-metų Timas MakLanahen kasdien atsiuntė jai laišką odes, sklypai su dovanomis, saugojo savo Užkulisiai ir net vejasi automobilių grožį, kai ji išvyko į Los Andželą iš Las Vegaso. Tada aistringai džentelmenas norėjo data akis į akį, ir padarė savo kelią į kiemo Lopez namuose, po kurio jis buvo suimtas policijos.

Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes

Po incidento žmogus išnyko, bet tiesiogine prasmePrieš Kalėdas, matyt jis nepatiko dainininkės romaną naujienas ir Drake paėmė senas siunčiant jai gėlių su greičiau pasveikti norus, tačiau Dzhey Štai nemanė serga.

Jennifer Lopez ir Drake

Jennifer Lopez ir Drake

Skaitykite taip pat
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams
  • Prancūzų atostogos Dzhennifer Lopes Aleksa Rodrigesa

Apribojimo tvarka

Šį kartą Jennifer nepasielgė ir kreipėsiTeismas uždrausti MakLanahenu adresatą ir požiūris ją ir jos šeimą arčiau nei 100 metrų. Teisėjas rašė laikiną tvarką, kuri baigėsi vakar, kai dokumentas nebuvo pratęsta, nors peticija Lopez.

Pastabose, kurias gavo teisininkaiMenininkas sako, kad teismas nerado teisinio pagrindo išduoti nuolatinį nurodymą. Nors garsenybių teisininkai bando išspręsti šią problemą, ji bijoja išlaisvinti dvynių Maxo ir Emmos iš namų.

Jay Lo ir jos vaikai

Jay Lo ir jos vaikai