Beyonce minties: politika ar muzika?

Aktyvus pilietiškumas Beyonce ir jos vyrasJay Zi yra žinomas ilgą laiką, tačiau niekas nesitikėjo, kad muzikinės ir kūrybinės ambicijos nustos juos patenkinti. Pora dalyvauja daugybėje labdaros ir socialinių projektų, yra glaudžiai susijusi su buvusio JAV prezidento šeima, o dabar, remiantis Amerikos skelbimų lentelėmis, atspindi politinę karjerą.

Beyonce su vyru po spektaklio

Ar Beyonce ruošiasi rinkimams?

Anksčiau Vakarų žiniasklaida laikė pasirinkimąNaujos figūros atsiradimas politinėje struktūroje, tačiau jie rėmėsi Jay Zee ir jo neįtikėtinomis ambicijomis. Kitą dieną internetinis "MediaTakeOut" paskelbtas visiškai priešingas požiūris: šeima laimi "Beyonce" ir jos nepriekaištingą reputaciją. Pasak žurnalistų, dainininkės komandos darbuotojai kviečiami į politinius konsultantus ir rengiama rinkimų programos strategija. "The tabloid" teigia, kad dainininkė planuoja paskirti savo kandidatūrą 2018 metais kaip Los Andželo priemonė.

Michelle Obama ir Beyonce

Michelle Obama ir Beyoncé yra draugai ir dalyvauja labdaros projekte

Beyonce aktyviai dalyvauja socialiniuose projektuose

Beyoncé savanoriškai dirba daugelyje humanitarinių fondų

Politiniai ambicijos Beyonce - fantastika tabloidas MediaTakeOut!

Naujienos apie politines ambicijas vadinamas BeyonceDaug klausimų ne tik tarp gerbėjų, bet ir šou verslo pasaulyje. Todėl oficialūs atstovai skubėjo atsisakyti gandų ir užtikrinti, kad dainininkė neketina baigti savo muzikinės karjeros.

Skaitykite taip pat
  • Jay Zee pakomentavo santykius su Beyoncé: "Jie nebuvo pastatyti 100% tiesos"
  • Gamintojas Jay Zee pranešė, kad kiekvieną albumo "4:44" dainą patvirtino "Beyonce"
  • Naujasis "Jay Z" albumas "4:44" sukrėtė gerbėjus su atskleidimais iš asmeninio žvaigždės gyvenimo

"Beyoncé" neketina atsisakyti savo muzikinės karjeros

Amerikos istorijoje buvo daug pavyzdžių,kai žmonės rodo verslo dalimi tapo politinio elito valstybės, todėl tikimybė, kad Beyonce ir jos vyras Dzhey Zi nori išreikšti save politikoje, tai visai įmanoma.

"Star" sutuoktiniai yra draugai su buvusio JAV prezidento šeima

"Star" sutuoktiniai yra draugai su buvusio JAV prezidento šeima