Interneto vartotojai kritikavo Rihanos ir jos dukterės nuotrauką

Rihanna net pasipiktino jai paskirtais gerbėjais,"Instagram" puslapyje pateikdamas prieštaringą nuotrauką. Rutulyje, nuogas dainininkas bučiuoja ant lūpų ploną 3 metų mergaitę Majestiką vonioje. Kas RiRi apie ją negirdėjo ...

Gera teta

28-erių metų Rihanna dar neįgijo savo vaikų, bet ji mėgsta nugalėti su vaikais. Dainininkas myli babysit su savo dukterėčia Didenybe, kuriam taip pat reikia savo Dievo dievo.

Mielos mergaitės su džiaugsmu tėvaiLeiskite tai rūpintis RiRi. Kartu su mažu atlikėju eina apsipirkti, eina į poilsį ir tiesiog užsiima kasdieniais reikalais. Nuotraukų ataskaita apie laisvalaikį su Madge, ji dažnai kuria socialinius tinklus, gaudama pasiaukojančiųjų jūrą. Tačiau šį kartą buvusi "Drake" mergina sugriovė kritiką.

Netinkamas elgesys

Rihannos sąskaitoje pasirodė dviprasmiškas rėmasvakar, tačiau jau sukėlė šiltas diskusijas tinkle. Paveikslėlyje parodyta, kaip Rihanna ir Majesty maudosi vonios kambaryje. Visa kita, bet mergaitė ir dainininkė yra fotografuojami visiškai nuogas ir bučiavosi. Daugeliui šio momento atrodė neliesti, bet nenatūralus.

Kritikai mano, kad ši išraiška yra nepriimtinaJausmas mergaitei, o dar labiau - tokių nuotraukų išdėstymas internete. Jie teisingai nurodo, kad bet koks pedofilas gali išsaugoti nuotrauką su kūdikiu. Dėl to sugadinimai rekomendavo, kad "RiRi" pagimdytų savo vaiką ir nebenaudotų aukos "seserio dukros".

Skaitykite taip pat
  • Rihanna pristatė naują kolekciją batai
  • Įrodinėjimo žvaigždės: Rihanna siekia obsesinis ventiliatorius
  • Visi kalba apie Rihanna forma: atsigavo ar pozicija?

Atrodo, kad Rihanna nesutinka su neigiamomis pastabomis, nes ji nepašalino rėmo iš savo puslapio.

Rihanna pasipiktino interneto vartotojus

 Rihanna ir Majesty yra uždaromos nuogas vonios kambaryje

Žvaigždė daug laiko praleidžia su Didžiąją dukterę

Dainininkas dažnai paima kūdikį kelionėse

Mergina lydi žvaigždę socialiniams renginiams

RieRee pakrikštijo savo dukterę Barbadose