Viktorija Bekhem rengia stulbinančius pyragai

Victoria Beckham, 42 metų, turi paslėptą talentą,apie kuriuos jos gerbėjai net neįtaria. Pasirodo, dizaineris gali paragauti skanių desertų. Neseniai keturių vaikų motina užkepė pyragėlių lapus, kuriuos "Romeo" ir "Cruz" vežė į atostogas mokykloje.

Tokia kita

Pirmą kartą pasaulis sužinojo apie Viktorą Adamsą (Beckhamą), kaip tai padarytiApie grupės "Spice Girls" dalyvį. Pasibaigus dainui, "Posh Spice" (Chic) tapo aktoriumi, grojama juostoje "Partija parke". Santuoka su pavydėtuoju bakalauro Dovydo Beckhamo prideda prie populiarumo grožio ir pradėjo aktyviai dalyvauti žymių prekės ženklų reklamos kampanijose. Dėl to Vicki sukūrė savo prekės ženklą Victoria Beckham, tapdamas madinguoju.

Skaitykite taip pat
  • Šiandienos gimtadieniai Beckhamų Harper Beckham
  • Kodėl Beckhamų pabučiuoti savo vaikus ... ant lūpų?
  • Dovydas ir Viktorija Bekhem atšventė 18-vestuvių metines

Virėjo saldumynai

Ponia Beckham "Instagram" paskelbė didelę plokštelę, pilna šokolado pyragų. Ant popieriaus, stovinčio tarp skanus, parašyta:

"Browns iš Beckhams".

Nukentėjusieji buvo nustebinti manyti, kad verslumasGarsaus futbolininko žmona nusprendė surengti individualizuotų pyragų išleidimą arba atidaryti specialiosios konditerijos gaminių, tačiau tiesa buvo dar įdomiau. Rašte į nuotrauką Viktorija parašė:

"Vasaros atostogos mokykloje. Kas galėjo žinoti, kad galėčiau tai padaryti? Mamos pareigos. Aš padariau viską. "

Įdomu, ar Vicki savo kūrybą bandė asmeniškai. "Celebrity", kurio figūra skiriasi nuo lankstumo ir silpnumo, atidžiai stebi maisto kalorijų kiekį ir nevalgo saldumynų.

Victoria Beckham parodė savo "slaptą" talentą

Viktorija Beckhamas kepė daug naminių pyragų

Dizainerius pagamino "Romeo" ir "Cruz" mokyklos atostogoms skanų maistą

Bekhemas nesistengė saldžių dalykų

Wiki gali būti matoma tik tortą rankoje tik per fotografavimo sesiją

Grožis atsisako švelniai darnios figūros labui