Tai atskleidė Viktorii Bekhem dietos paslaptį!

Kitą dieną tinkle išslaptinta, labai apgalvotaMaistas Victoria Beckham. Ši pasaulietinė liūtė ne tik sėkmingai dirba kaip mados dizainerė ir efektyviai valdo savo madingą imperiją, bet ir įspūdingai žiūri nuostabųjį žiūrovą be gramso liekno svorio!

Kaip tai pavyks Posh Spice? Apie tai pasakė buvusio pipirinių kukurūzų Wolfgango pako šeimininkas. Pasak jo, 41 metų motinos keturių vaikų motinos harmonijos paslaptis yra paprasta - ji maitinasi praktiškai tik vaisiais ir daržovėmis! Dar neseniai ponia Bekhemas net valgė mėsos ir žuvies ... bet dabar ant jo stalo yra tik daržovių maistas.

Skaitykite taip pat
  • Šiandienos gimtadieniai Beckhamų Harper Beckham
  • Kodėl Beckhamų pabučiuoti savo vaikus ... ant lūpų?
  • Dovydas ir Viktorija Bekhem atšventė 18-vestuvių metines
Tinkama mityba ar maniaka baimė gauti geriau?

Ir vis dėlto, ką ši moteris valgė? Miltai, riebalai ir saldus ilgą laiką paliko dietą. Viktorija nori valgyti pora vynuogių. Tačiau yra ir ši panele turi nedidelį silpnumą - raudonąjį vyną.

Verta paminėti, kad labiausiai mėgstamas dizainerio patiekalas yra špinatai. Ji yra pasirengusi valgyti tris kartus per dieną bet kokia forma. Taip, tokia dieta, netgi su didžiuliu, noras atsigauti yra tiesiog neįmanoma ...

Labiausiai mėgstama Viktorijos Beckhamo špinatų patiekalas

 Asmeninis virėjas pasakojo apie "Pash Spice" slaptą mitybą

Beckhamas negali atsisakyti sau gero raudono vyno

Praėjusių pipirų grūdų dieta yra beveik ta pati daržovė

Viktorija turi anoreksiją arba tai tik nesėkmingas smūgis

Iš tokios dietos negalėsite gerai įsitvirtinti, nebent gilinsite alkį