Viktorija Bekhem parduoda savo išimtinę automobilį

Garsusis dainininkas ir dailininkas Viktorija BekhemJis tapo Range Rover Evoque veido 2012 metais. Tada mados įsigijo išskirtines automobilius šios markės. Be tokių mašinų pasaulis yra tik 200 vienetų, jau nekalbant apie tai, kad Viktorija buvo padaryta interjero dizaino savo viziją komfortą ir stilių.

automobilių pardavimai dalyvauja tėvą

Dar ne taip seniai atsirado ant Autotrader svetainėjereklamuoti išskirtinių automobilių Viktorii Bekhem pardavimą. Ji keliavo su juo apie tris metus, o dabar nusprendė, kad atėjo laikas atsisveikinti su automobiliu. Pardavimų automobilių dalyvaujančių jos tėvo: jis bendrauja su asmeniu, kuris ieško pirkėjo, o jei yra poreikis, ji rodo. Kaina, kurie norėjo gauti už Range Rover, ne kartą buvo 60,000 svarų, tačiau neseniai ji sumažėjo iki 55,000.

Direktorius Pardavimų Nick lookers Horwood, kurispaėmė už būsimo sandorio, interviu sakė taip: "Šis automobilis buvo vienas savininkas - Viktorija Bekhem. Ji keliavo jį maždaug trejus metus, tačiau paskutinį kartą mašina nereikia. Šis išskirtinis modelis su dizaino, kuris buvo pagamintas pagal garsios dainininkės eskizai ".

Skaitykite taip pat
  • Šiandienos gimtadieniai Beckhamų Harper Beckham
  • Kodėl Beckhamų pabučiuoti savo vaikus ... ant lūpų?
  • Dovydas ir Viktorija Bekhem atšventė 18-vestuvių metines

Interviu su Viktorija Bekhem patvirtino pardavimui

Po spaudos sužinojo apie pardavimo"Range Rover", dainininkė davė trumpą interviu ir paaiškino savo veiksmus. "Aš esu pardavimo šį automobilį, nes Aš maniau, kad Davidas būtų būti jo vairuoti, bet, deja, tai nėra vyksta. Jis tikrai išskirtinė man ir ši mašina yra puikus pasididžiavimas. Tai mano pirmasis automobilis, kuris buvo pagamintas interjero ir keletas kūno nariai yra visiškai pagal mano eskizus. Tai "Range Rover" atspindi mano asmenybę, ir tikiuosi, kad jis bus greitai rasti naują savininką ", - sakė ji pabaigoje.

Viktorija Bekhem iš Range Rover Evoque veido

Viktorija automobilis

pardavimas

Tokios transporto priemonės tik 200 vienetų

sedanas automobilis

Ji buvo sukurta pats dainininkas

Dabar automobilis niekas naudoja

Šis automobilis yra Victoria pasididžiavimas

Viktorija Bekhem