Audrey Tautou asmeninis gyvenimas

Ventiliatoriai visada laukia detaliųapie savo asmeninį gyvenimą, savo vyru ir vaikais talentinga prancūzų aktorė Odri Totu, tačiau garsenybė tiesiog nėra pasirengę pasidalinti ja su kitais. Audrey mano, kad nereikia skleisti tokių dalykų.

Pati aktorė komentuoja: "Aš taip bijo pasakyti per daug, kad nekalbu apie tai! Aš labai blogas klientas moterų žurnalams. Kai skaitome pokalbius su aktorėmis, manau, kad mes nesidomėjame, kaip ji kalbės apie savo vaidmenį. Tikimės išsiaiškinti, kokios paslaptys yra jos gyvenime, apie jos šeimą, vyru, vaikus ... Pripažįstu, kad tai skaitytojui taip pat domina. Tačiau mano atveju ilgą laiką niekas negali diskutuoti ".

Ar Audrey Toth nėščia?

Apvalaus pilvo ir šiek tiek pavargusio veido - tai buvo pakankamai, kad gimtų gandai apie galimą aktorės nėštumą.

Neseniai tinklas turi informacijos apie jungtįOdrio vakarienė su savo kompanionu. Informatoriai skubėjo pastebėti moters apvalią pilvą. Vienas iš liudininkų netgi sakė, kad skrudintuvės metu aktorė pakeitė stiklinę vyno į stiklinę vandens.

Žinoma, pati aktorė vis dar tylėja, o jos atstovai atsakė, kad Audrey Tautou asmeninis gyvenimas nėra komentuojamas. Mes tiesiog turėjome palaukti tik keletą mėnesių, kad įsitikintume, ar tai teisinga, ar ne.

Audrey Totu yra susibūrusi savo slaptu mylėtoju?

Ar grožis Odry vis dar galėjo susitiktitavo meilė? Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos tabloidai tiesiog prarado kelią, norėdami gauti mažiausiai informacijos apie pasirinktą įžymybę. 2013 m. Interviu žurnale "Psychologies", kurio ji nesutiko beveik dešimt metų, žvaigždė sakė: "Manau, dabar aš einu į tam tikrą pusiausvyrą mano gyvenime!". Ir tai neįtikėtinai intrigavo visiems dar daugiau. 2014 m. Birželio mėn. Aktorė atvyko į Londoną, kur pristatė Michelio Gondry filmą "Putų dienos", kuriame aktorė žvaigždė. Kai ji davė interviu vienai iš leidyklų, žurnalistas pastebėjo ant piršto žiedą ir be abejo paklausė, ar tai buvo užduotis. Į kurį Audrey atsakė: "Aš nežinau! Ar tai pakankamai? .. "

Skaitykite taip pat
  • Du kūdikiams po vienu stogu: Stella Maxwell persikėlė į Kristen Stewart
  • Sesuo Kardašiano vyras paliko komą
  • Hilary Duff ir jos ex vyras turėjo vakarėlį garbei jo sūnaus Luko

Prisiminkite, kad visais aktorės karjeros metaisPatikimai žinoma tik apie santykius tarp Audrey Tautou ir Mathieu Shedid. Jų santykiai tęsėsi 2006-2008 m. Jie nesudarė santuokos, nes aktorė netiki santuokos institutu, kaip ir dauguma prancūzų moterų.

Audrey Tautou patrauklus vaizdas

Audrey Tautou gyvenime

Stilingas Audrey Tothou

Audrey Tautou kaip Coco Chanel

Audrey Tautou dėl filmo "Pena Days" rinkinio

Audrey Totu sutiko topless

Audrey Tautou 65-ojo Berlyno kino festivalio atidaryme

Audrey Tautou ir Tom Hanks

Audrey Tautou ir Mathieu Shedid