Biografija Anne Hathaway

Anne Hathaway biografija nėra sudėtingaposūkiai ar garsūs skandalai. Ši mergaitė yra patrauklesnis savo talentingų veikiantis ir neįprastų išvaizda, nenuostabu, kad jis yra lyginamas su aktorėmis kaip Julia Roberts, Odri Hepbern ir Dzhudi Garlend.

Anne Hathaway vaikystėje ir her karjera

Mergaitė gimė 1982 m. Lapkričio 12 d. Niujorke, Brooklyno rajone. Anne Hathaway tėvai buvo susiję su veikiančia aplinka, motina buvo aktorė, o jos tėvas buvo advokatas.

"Ann Hathaway" debiutavo ekrane 1999 mSerijoje "Būk savimi". Po to ji buvo keletą metų įvairiuose "Disney" kino studijos filmuose. Pirmoji dalis "Princesės dienoraštis" ir Onos atnešė pirmąjį svarbų sėkmės dauguma, taip pat pirmąjį populiarumą tarp žiūrovų. 2004 m. "Princesės dienoraščių tęsinys: kaip tapti karaliene". Beveik visi aktoriai Enn Heteuey darbai buvo sėkmingas, ir gerai įvertintas kritikų. Ji vaidino filmuose, pavyzdžiui, "Dzheyn Ostin", "Kuprotas kalnas", "Rachelė tuokiasi", "Ir velnias dėvi Prada" ir puikiai atliktas kačių-moteriai vaidmenį filme "Tamsos riterio sugrįžimas".

Tačiau didžiausia jos sėkmė suteikė vaidmenį muzikoje"Les Miserables" dėl to paties pavadinimo romano Viktoro Hugo. Anne grojo "Fantina" dalį ir gavo už jos "Golden Globe", "Oskarą už geriausią pagalbinę aktorę", "BFTA" apdovanojimą ir JAV "Screen Actors Guild".

Anne Hathaway asmeninis gyvenimas

Anne Hathaway apie 5 metus buvo santykiuose suItalijos verslininkas Rafaello Follieri. Tačiau jis buvo suimtas už sukčiavimą ir iššvaistymą. Ana taip pat buvo zameshena šiame skandalo, bet tik tuo atveju vyko kaip liudytojas, o skelbimas atnešė jai ir nebuvo.

Skaitykite taip pat
  • Emily Ratjakovski su sprogimo lyginama su Audrey Hepburn
  • Julija Roberts buvo paimta be kelnių
  • Julia Roberts davė patarimų apie dvynių Cluny poros švietimą šou Ellen DeGeneres

Po to Ann pradėjo santykius su dizaineriupapuošalai Adam Shulman. 2012 m. Poros susituokė. Anne Hathaway asmeninį gyvenimą nustelbia pora vaikų trūkumas. Neseniai buvo pranešimų, kad aktorė buvo beviltiška natūraliai pastoti, o ji ir jos vyras jau ieško būdų, kaip įvaikinti vaiką.

Anne Hathaway gimė 1982 m. Lapkričio 12 d

Anne Hathaway dažnai lyginama su Audrey Hepburn

Ann Hathaway viename iš savo debiutinių filmų Kaip tapti princese

Ann Hathaway turi daugybę kino apdovanojimų

Fantini vaidmuo filme The Les Miserables atnešė aktorę Oskarą

Anne Hathaway kaip moteriškoji katė

aktorė Anne Hathaway

Anne Hathaway su savo vyru

Enn Heteuey