Davidas ir Viktorija Beckhamas

Dovydo ir Viktorijos Beckhamo sąjunga laikoma viena iš stipriausių ir laimingiausių tarp poros žvaigždžių. Per metus jie parodė idealų santykį su kitais.

Viktorija ir Davidas Beckhamas - meilės istorija

Pradėjo Viktorijos Adamso ir Davido Beckhamo romanas1997 m. Tuo metu abu sutuoktiniai jau buvo populiari - Viktorija sėkmingai dainavo "Spice Girls" grupėje, o Dovydas grojo futbolo komandai "Manchester United". Jų susitikimas įvyko futbolo rungtynėse. Viktorija neprašė Dovydo autografams, kurie jį labai nustebino, bet parašė savo telefono numerį bilietu, kuris, beje, vis dar išlieka. Savo ruožtu jis, nepaisydamas to, kad svajojo susipažinti su populiariosios grupės solistu, galėjo tik prisistatyti. Iš pirmo žvilgsnio prasidėjo meilė, o santykiai sparčiai vystėsi.

Po pažįstamų metų žvaigždės paskelbė apie savo įtaką ir netrukus susituokė.

Meilės istorija tęsiasi iki šios dienos - 2015 m. Pora švęs 16-ąsias vestuves.

Viktorijos Beckhamo ir Davido Beckhamo vestuvės ir vaikai

Svarbios vestuvės įvyko liepos mėnesį1999 m. Dovydo ir Viktorijos Beckhamo vestuvės įvyko karališkuoju skalėje vienoje iš Dublino pilių. Šiuo metu "David" ir "Victoria Beckham" turi 4 vaikus:

  • Santuokos metu jie jau turėjo sūnų Brooklyną;
  • Po trejų metų buvo ir antrasis vaikas - Romeo James;
  • sūnus Cruz gimė po krizės, kurią šeimos patirties 2003 - iš sutuoktinių buvo susijusios su skandalinga gandų apie neištikimybės Dovydo su savo asistentu Rebekkoy Lus nesusipratimas;
  • 2011 metais, kad Beckhamų pagimdė dukrą Harper Seven - žavinga maža mergaitė, labai panašiai kaip ir mano mama.

Kiek vaikų iš Dovydo ir Viktorijos Beckhamo turės, jie patys negali pasakyti. Žvaigždai sako, kad, nors jie nėra prieš penktąjį kūdikį.

"Victoria" ir "David Beckham" nuotraukos dažniausiai yraPateikite mados žurnalų puslapiuose - pora atrodo labai darni, mėgsta suknelė to paties stiliaus ir susiduria prieš kameras. Dažnai jūs galite pamatyti Victoria ir David Beckham su vaikais mados šou - populiari motina nepaliko vokalo karjeros, bet taip pat tapo dizaineriu.

Skaitykite taip pat
  • Šiandienos gimtadieniai Beckhamų Harper Beckham
  • Kodėl Beckhamų pabučiuoti savo vaikus ... ant lūpų?
  • Dovydas ir Viktorija Bekhem atšventė 18-vestuvių metines

Šeimos gyvenimo pora buvo daug kartų įvykusiginčai, nesusipratimai, tačiau jie stengiasi greitai prisiminti, neplaukti dramblį iš skliauto ir rūpintis jų santykiais. Pavyzdžiui, vienas iš sutaikymų baigėsi pertraukėlėmis, dviem tatuiruotėmis su vestuvių data ir užrašu "Visur vėl".

Davidas ir Viktorija Beckhama1

David ir Victoria Beckham2

David ir Victoria Beckham3

Davidas ir Viktorija Beckhamas4

Davidas ir Viktorija Beckhama5

Davidas ir Viktorija Beckhamas

Davidas ir Viktorija Beckhama7

Davidas ir Viktorija Beckhamas

Davidas ir Viktorija Beckhamas