Karlie Kloss bandžiau vaizdų Marilyn Monroe ir Odri Hepbern naujame reklamos Swarovski

24 metų Carly Kloss - viena iš labiausiaiPopuliarūs modernybės modeliai. Nuo 2016 m. "Carly" atstovauja "Swarovski" prekybai, kurioje pasirodė nuostabus pastovumas reklamuojant naujus papuošalus. Vakar dar viena nuotrauka iš "Kloss" buvo pateikta internete. Šį kartą modelis pasirodė publikai legendinės Marilyn Monroe ir Audrey Hepburn įvaizdžio.

Carly Kloss į Marilyn Monroe įvaizdį reklamoje Swarovski

Carly Kloss į Marilyn Monroe įvaizdį reklamoje Swarovski

Paveikslėliai "Marilyn" įvaizdyje buvo labai sultingi

Kaip rodoma nuotrauka iš foto sesijos, kuriojeCarly pasirodė "Monroe" įvaizdyje, kūrybinis "Swarovski" vadovas sugebėjo be jokių problemų išversti savo idėją į realybę: "Carly Marilyn". Iš nuotraukų 24 metų modelis žiūri kaip Dorothy Shaw, Monroe herojė iš nuotraukos "Džentelmenai mėgsta blondes". Norėdami dirbti prieš modelio fotoaparatus, padėkite ant rožinės spalvos palaidinės ir rankos. Produkto stilius buvo gana įdomus, nes "Swarovski" segikliuose buvo užfiksuotos pusės, kurios buvo ant peties ir juosmens. Į įdomią palaidinę buvo pridėta trumpoji tiesa juoda sijonas ir aukštakulniai bateliai. Iš papuošalų, be 3 sagės, "Kloss" galėjo pamatyti daugybę apyrankių, auskarų ir gražių karolių. Jei kalbėti apie fotografijos seansą, tada nuotraukos gali būti matomos tik Carly, bet ir keturi vyrai, kurie supa modelį iš visų pusių, parodydami savo įvairius papuošalus iš naujos prekės ženklo kolekcijos.

Carly Kloss Marilyn Monroe įvaizdyje juvelyrikos prekės ženklo reklamoje

Carly Kloss Marilyn Monroe įvaizdyje juvelyrikos prekės ženklo reklamoje

Marilyn Monroe filme "Gentlemen Prefer Blondes"

Karlyje reklamoje buvo nušautas ne vienas

Naujos "Swarovski" kolekcijos nuotraukų seansas

Naujos "Swarovski" kolekcijos nuotraukų seansas

"Kloss" Audrey įvaizdyje - išskirtinė klasika

"Hepburn" įvaizdžio nuotraukas nusprendė laikytiatsižvelgiant į tapybos stiliaus "Pusryčiai pas Tifani", kuriame legendinio Audrey vaidino Holli Golaytli vaidmenį. Norėdami tai padaryti, Carly paprašė sėdėti prie stalo kavinėje, kur modelis turėtų ne tik gerti arbatą, bet ir pasigrožėti dekoracijas iš Swarovski, juos ir pavyzdžius gydyti. Dirbti su fotografai Kloss tapo aukštos plaukus kaip Audrey filmą, taip pat įdėti į modelio papuošalus, primenantis tuos, kurie buvo ne Hepburn per filmavimą daug "Pusryčiai pas Tifani".

Carly Kloss į Audrey Hepburn vaizdą "Swarovski" reklamose

Audrey Hepburn filme "Tiffany pusryčiai"

Audrey Hepburn filme "Tiffany pusryčiai"

Carly Klossas Audrey Hepburno paveikslėlyje turi dekoracijas

Carly Klossas Audrey Hepburno paveikslėlyje turi dekoracijas

Kūrybinis direktorius paprašė "Closs" išbandyti auskarus

Carly yra labai panaši į legendinę aktorę

Naujos kolekcijos reklama pasirodė labai graži

Naujos kolekcijos reklama pasirodė labai graži

Skaitykite taip pat
  • Carly Kloss išgelbėjo pasaulį ir atidarė programavimo kursus!
  • Bleyk Layvli buvo paskelbtas po to, kai jos antrą dukrą gimimo
  • Irina Šeič buvo fotografuojama dėl "slapto" projekto iš "Love Magazine"

"Kloss" komentavo darbą su "Swarovski" prekės ženklu

Po foto sesijos Carly nusprendė papasakoti keletą žodžių apie tai, kaip ji dirbo su nauja Swarovski prekės ženklo kolekcija:

"Man labai patiko kelti tokįneįprastas fotografavimas. Pagrindinė šios kampanijos naujos kolekcijos reklamos idėja yra modernus ir nesenstantis klasikas. Siekiant maksimalaus efekto, "Swarovski" kūrybinis direktorius nusprendė įgyvendinti scenos iš kulto filmų, kuriuose dalyvavo Marilyn Monroe ir Audrey Hepburn. Manau, kad mums pavyko perduoti šią idėją. Tai aktorės, kurioms netinka laikas. Savo atvaizdais jie galėjo ilgą laiką sukurti gražių, stiprių, patikimų moterų jausmą. Man labai malonu išbandyti šių legendinių asmenybių vaizdus ".

Carly mėgo išbandyti Marilyn Monroe ir Audrey Hepburn vaizdus

Carly mėgo išbandyti Marilyn Monroe ir Audrey Hepburn vaizdus