Travis Fimmel ir jo žmona

Australijos aktorius dabar aktyviai plėtojantsavo karjeros, dalyvauti keliose sėkmingų projektų. Tačiau sirgaliai yra labiau domisi Travis Fimmel ir jo žmona ar draugė. O jei gyvenimo partneriu, aktorius dar nėra, kodėl gi ne.

Biografija aktorius Travis Fimmel

Travis Fimmel gimė liepos 15, 1979 inAustralijoje. Jo tėvai priklausė ir turi dar pieno ūkį, kuris yra toli nuo didžiųjų miestų. Be Traviso šeimos taip pat pareiškė savo du vyresnius brolius. Vaikystė ūkyje buvo susijęs su sunkaus darbo, kur vaikai skirta beveik visą savo laisvalaikį. Net eiti į mokyklą tuo pačiu metu užima galinės sėdynės. Tačiau, Travisas parodė didelę sėkmę futbolo ir net buvo suteikta galimybė patekti į Australijos jaunimo komanda komanda.

Ši viltis už sėkmingą karjerąTai buvo dėl persikėlimo į jaunimo namų ūkyje Melburne priežastis, bet žaisti futbolo profesionaliai Travis Fimmel išvengti žalos. Tuo pačiu metu jis susitinka David Seltzer miestą, kuris vėliau tapo jaunas žmogus vadybininkas. Jis įtikina jaunuolį, kad jis gali padaryti sėkmingą modeliavimas ir aktoriaus karjerą, tačiau jis turėtų eiti į Jungtines Amerikos Valstijas.

Pirmasis sėkmingas projektas buvo Travis Fimmelsutartį su mados prekės ženklo Calvin Klein, kuris pasiūlė vyro dalyvauja kampanijoje. Bet pirmieji veikiantys patirtis berniukai buvo ne taip pasisekė. Taigi, serija "Tarzano", kuriame Travisas vaidino, buvo gautas auditorijos yra labai šalta ir buvo uždarytas netrukus. Daugiau sėkmingas "Žvėris" su Patrikom Sueyzi į pagrindinį vaidmenį ne toliau ilgą laiką dėl ligos aktorius. Travisas, grojo iš veikėjas partnerio vaidmenį, buvo vėl liko be darbo.

Tačiau charizmatiškas Australijos su gražia figūra ir auskarų vėrimo pilkos akys pastebėjo režisierių ir prodiuserių. Travisas pasiūlė nedidelius vaidmenis dažnai.

Nekilnojamojo triumfas aktorius dalyvavo"Vikingai" serijos. Travisas vaidino lyderis nugalėtojo Vikings Ragnar Lodbrok vaidmenį. Serija, pirmas sezonas, kuris buvo išleistas 2012 metais, buvo labai sėkmingas ir gavo daug populiarumo. Rimti debiutas dideliame filmą Travis Fimmel buvo Anduin Lothar vaidmenį filme "Warcraft" remiasi pasaulyje garsaus kompiuterinio žaidimo. Kitas svarbus vaidmuo dirbo Travis 2016 - Stanisław "Katė" Kačinskio kino adaptacijos romano EM Remarque anketa "Vakarų fronte, jokių pokyčių."

Asmeninis gyvenimas ir šeimos Travis Fimmel

Apie asmeninį gyvenimą aktorius žinomas ne per daug. Galite pasakyti, ką Travis Fimmel nėra susituokę. Laisvas laikas šaudymo vyro nori praleisti vienumoje, dažnai ji yra siunčiama į pagrindinį ūkyje. Yra Travis Fimmel bendrauja su savo šeima, savo brolių, kurie vis dar padėti jų tėvai paleisti ekonomiką.

Tačiau, jei interviu su Travis pokalbio Fimmelateina į jo draugė, jis paprastai juokauja, sakydami, radau ne vieną. Be to, kai kurie iš jo atsakymų aktorius duoda gana įspūdingą sąrašą savybių, kurios turėtų būti jo numylėtinis. Ne kiekviena mergina galės patenkinti reikliausių reikalavimus.

Skaitykite taip pat
  • Augimas ir kiti parametrai Travis Fimmel
  • Asmeninis gyvenimas Travis Fimmel
  • Charlize Theron užimtas tvarkaraštis: šaudymo reklamoje Dior ir fotosesiją žurnalo GQ

Toks buvo ir suprantamumo sukelti dar gandaikad Travis Fimmel - gėjus ar mėlyna, bet ne šioje versijoje įrodymų dar nerado, be to, kad žmogus vedybinis statusas lieka nepakitęs ir tai yra mažai tikėtina, kad netrukus išvykti iš viengungių gretas.

Travis Fimmel jaunimo

Travis Fimmel reklamos Calvin Klein

Travis Fimmel serijos vikingai

Travis Fimmel į Warcraft filmą

Travis Fimmel

nuo Travis Fimmel turi du vyresnius brolius

aktorius sako, kad jis dar susitiko savo meilę

aktorius vis dar nėra vedęs

yra gandai, kad aktorius - gėjus