Victoria Beckham ir David Beckham išsiskyrė su 2016 m

Šou verslo pasaulis yra ne tik kerintisspektakliai, ryškios įžymybės ir stabai, tai taip pat ir garsai, gėdos ir viešieji skandalai. Tačiau yra ir tokių žvaigždžių, kurių vardas nusipelno tik teigiamų atsiliepimų. Tai yra Viktorija ir Davidas Beckhamas. Jų šeima buvo laikoma stipriausia, o sąjunga - graziausia. Ši septyniolikos metų pora pasirodė pavyzdinė. Tačiau, atrodo, jų laimingas laikas taip pat baigėsi. Iš tiesų, 2016 m. Pradžioje žiniasklaidoje pasirodė antraštės apie Beckhamo šeimos suskaidymą.

Galimos "Beckhams" skyrybų priežastis 2016 m

Iš pradžių daugelis manė, kad tokie sprendimai- kažkas nesėkmingų anekdotų. Tačiau pastaraisiais metais gerbėjai vis labiau susirūpinę dėl Viktorijos ir Dovydo santykių. Kaip žinote, garsus Anglijos futbolininkas nusprendė persikelti į JAV, ten pirko savo komandą. Jo žmona iškart priešinosi gyvenamosios vietos pasikeitimui, norėdama likti Londone. Po šio ginčo 2016 m. Pradžioje prasidėjo pokalbis, kad Beckhams buvo išsiskyrę. Be to, žurnalistai pradėjo manyti, kad kai sugauna į išdavystę, Dovydas daugiau nepatiria pasitikėjimo savo žmona. Savo ruožtu Viktorija yra pernelyg užsiėmusi savo prekės ženklo reklama ir mažai dėmesio skiria vyrui.

Žiniasklaida ne kartą bandė išsiaiškintiĮžymybės tiesa apie jų santykius. Tačiau iki 2016 m. Vasario mėn. Nei dividendus nepateikė nei Davidas, nei Viktorija Beckhamas. Praėjusį žiemos mėnesį svečio šeima nuėjo į kurortą. Po likusios, Beckhamas išsklaidė visas abejones dėl santykių su žmona, išdėstydamas nuotrauką "Instagram". Nuotraukose laiminga pora nuolat kartu, laikykite ranką ir mėgaukitės aistringomis bučiniais. Be to, Dovydas paskelbė Viktorijos nuotrauką bikini šalia jos mažos dukros, pasirašydamas nuotrauką labai paslaptingu ir šiltu komentaru.

Skaitykite taip pat
  • Šiandienos gimtadieniai Beckhamų Harper Beckham
  • Kodėl Beckhamų pabučiuoti savo vaikus ... ant lūpų?
  • Dovydas ir Viktorija Bekhem atšventė 18-vestuvių metines

Mažai tikėtina, kad šeimoje su tokiu švelniu klimatu, santykiai yra įtempti ir eiti į skyrybų.

Victoria Beckham su savo dukra Harperio kurorte 2016 m

Victoria ir David Beckham atostogos 2016 m

Davidas Beckhamas Viktorijos Beckhamo 2016 m. Parodoje