Beyonce ir Jay Z išsiskiria

Viena iš galingiausių porų pasaulyje, Beyonce irJay Zee, tai yra antrieji metai, kuriuose aktyviai buvo skundžiasi gandai. Žvaigždžių šeima buvo laikoma viena gražiausių ir laimingiausių. Oficialiai "Beyonce" ir "Jay Zi" 2011 m. Sustiprino savo santykius. Iš tikrųjų nuo vestuvių jie pasirodė kaip pora "be nuodėmės". Jų aistringa ir aistringa meilė gali būti matoma scenoje bendrame turai, asmeniniuose tinklaraščiuose, spaudoje. Po vestuvių metų įžymybės turėjo dukrą "Blue Ivy". Kūdikio išvaizda buvo tik žvaigždžių balandžių patikimumo ir sanglaudos patvirtinimas.

Nepaisant to, 2014 m. Viduryje žiniasklaidojenutekėjo gandai, kad Jay Z keičia Beyoncé. Pasak žurnalistų, jo pasirinkimas buvo Amerikos dainininkė Rihanna, kuri taip pat yra jo patikėtinis versle. Tuo metu reperio žmona išnyko aktyviai paneigti šiuos garsus paskelbdama nuotrauką socialiniame tinkle, kur Jay Z buvo su Beyonce ir Rihanna. Netrukus jauni žmonės taip pat koncertuos kartu, kur parodė auditorijai savo aistringą meilę, aistra ir pasitikėjimą vieni kitais.

Naujausios naujienos - "Beyonce" ir "Jay Z" išsiskyrė!

Nepaisant to, kad garsiai įsileidžia vienas į kitąIr šiltas šeimos šūviai, atrodo, kad santykiai tarp Beyoncé ir Jay Z lemia galutinį skyrybų. Kaip sako dainininkės draugai, "Beyonce" pavargsta apsimetinėti ir parodyti laimę. Visa tai yra kaukė ir melas. Tiesą sakant, Jay Z jau seniai apgaudinėja savo žmoną, kurią pačios dainininkė žino. Pasak gandų, pora negyvena kartu, o netgi kelionėje Beyonce yra apgyvendinta atskirame kambaryje.

Skaitykite taip pat
  • Jay Zee pakomentavo santykius su Beyoncé: "Jie nebuvo pastatyti 100% tiesos"
  • Gamintojas Jay Zee pranešė, kad kiekvieną albumo "4:44" dainą patvirtino "Beyonce"
  • Naujasis "Jay Z" albumas "4:44" sukrėtė gerbėjus su atskleidimais iš asmeninio žvaigždės gyvenimo

Kol tai tiesa, laikas pasakys mums. Tuo tarpu liko tik stebėti įvykių eigą.

Beyonce ir Jay Zi bendrame koncerte, atsisakydami gandų apie savo santuokos nutraukimą 2

"Beyonce", "Jay Zee" ir jų dukra "MTV Music Awards 2014"

Beyonce, Jay Zee, Rihanna - meilės trikampis