Jennifer Lopez subtilioje vietoje suplėšė ryškią koncertų kostiumą

Lotynų Amerikos dainininkė ir aktorėkilmė dabar ir vėliau pasirodo pasaulietinėje kronikoje. Šį kartą Jay Lo buvo gėdytas savo saldus pop! Prisiminkime, kad tai buvo ponia Lopez buvo pirmoji iš garsenybių, kurie pradėjo naują tendenciją daugiau dėmesio į "penktą tašką". Net ir vėliau, kitos žvaigždės pasivijo madingą asilą. Tai Dzhey Štai apdraudė savo suapvalinti ir Kreivi sėdmenis ant $ 1 mln ... ir kaip ji "grąžinta" kunigas? Ji tiesiog sujaudino atlikėją.

Skaitykite taip pat
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams
  • Prancūzų atostogos Dzhennifer Lopes Aleksa Rodrigesa

Nemalonus gėdos ant scenos

Po vienos dainos, su kuria susitiko klausytojaiaudringa ovacija, atliekant Jay Lo Las Vegasą, dainininkė ir jos šokėjai pradėjo aktyviai juoktis. Atlikęs vieną iš gilių curcies, dainininkė nesijaučia, kaip blizgučiai, tvirtai pritvirtinusios savo žvaigždės kūną, negali atsistoti ir įtrūkti į siūlę, tiksliai tarp sėdmenų!

Vienas paslaptingo menininko gerbėjasSiužetai, filmavo jos šou kameroje. Jennifer paslėpė už scenų ir iš karto pakeitė savo drabužius. Žiūrovai net nesuvokė apie savo mažą problemą, bet "gero valia" paskelbė vaizdo įrašą, ir jis jau surinko daugiau nei 170 000 peržiūrų!

Jay Lo yra ne tik aktorė, bet ir populiarus dainininkas

Legendinė aktorės asila

Aktorė žino, kad ji turi spalvingą figūrą

Dainininkė šoka ir dainuoja, o penktasis taškas tik padeda jai!

Jennifer Lopez kompetentingai pabrėžia patraukliausias kūno vietas

Kartais šokiai nutrūksta!