Rihannos geltona suknelė

Populiari Amerikos dainininkė Rihannamėgsta šokti visuomenę. Be to, ne tik jų elgesys scenoje, bet ir drabužių vaizdai. Dainininkę jau daug kartų matėme beprotybiškai atvirų suknelių, skaidrių suknelių su įspūdingomis šukuosenomis ir makiažais, kurie daugiau nei mėnesį aptariami internete ir blizgiuose leidiniuose. Kitas didelis Rihanos išleidimas ant raudono kilimo buvo "Met Gala", kuris taip pat vadinamas "Oskaru" mados pasaulyje.

Suknelė, kurios negalima pamiršti

Šis renginys vyko naktį gegužės 4-5 dienomisNiujorko metropoliteno meno muziejus. Norėdami gauti garsią socialinę partiją su garsenybių masine, reikėjo nusipirkti bilietą dvidešimt penkių tūkstančių dolerių. Šia proga žvaigždės su visame pasaulyje pavadinimu kruopščiai renkasi efektyvias sukneles ir stengiasi pralenkti vienas kitą. 2015 m. Rihanna buvo aiškiausiai ryškiausia, nes jos apranga susirinko aplink ją visus paparacius, nepaisant to, kad dėmesys taip pat buvo skiriamas Kim Kardashian, Beyonce, Miley Cyrus ir Jennifer Lopez.

Ypatingos peržiūros buvo apdovanotos geltona Rihanna sukneleSu tūriniu traukiniu ir kailio apdaila. Kai tinklaraštininkai ir žurnalistai susidaro įspūdis, kad panašiu šedevras dirbo ne vienas asmuo, ir, žinoma jau keletą metų. Kaip tapo žinoma vėliau su dainininke burną, kad aprangą tikrai pastatytas iki per dvejus metus Kinijos dizaineris Guo Pei. Geltona suknelė Rihanna multimetras turi didžiulį šleifas kraštais su geltonu kailiu ir siuvinėta aukso modelius.

Skaitykite taip pat
  • Kim Kardashian supainiojo visuomenę su savo neįprastų atskleidusi komplektus
  • Jay Zee pakomentavo santykius su Beyoncé: "Jie nebuvo pastatyti 100% tiesos"
  • Liam Hemsworth ir Mayli Sayrus praleido savaitgalį giminių ratą

Rihanna suknelė, kuri susprogdino tinklą, ilgaiLaikas buvo akyse ir klausoje. Faktas yra tas, kad interneto vartotojai pradėjo kurti daug juokingų memes, iš kurių populiariausias tapo pomidorų su omleto ir pica bazės panašumu.

Rihanna geltonoje suknele

Rihanna kelia pakelimus su ištiesiu traukiniu

Rihanna sargybiniai padeda jai vežti traukinį

Kailis ant manekeno

Memes apie Rihanna suknelę

Meme Rihanna suknelė kepimo forma

Meme dėl Rihanna skrudintos bulvių suknelės

Mėgi ant Rihanna suknelelio nėrimo formos

Meme Rihanna suknelė pizza su pomidorais