Pop Jennifer Lopez

Amerikos žvaigždė - dainininkė, šokėja, aktorėSėkminga verslo moteris, Jennifer Lopez, tapo žinoma ne tik dėl savo talentų, bet ir už jos išskirtines formas. Jo prabangus "penktasis taškas" jau daugelį metų buvo pokalbio tema. Vyrai garbina žvaigždę, o moterys yra panašios į ją. Be to, pati Jennifer Lopez labai didžiuojasi savo grobiu, kad net nusprendė apdrausti ją už milijoną dolerių. Na, ji tikrai nusipelno dėmesio!

Parametrai Dzhennifer Lopez skaičiai

Karštas Lotynų Amerikos, iš pradžių iš "Bronx"Turi pavydžių formų. Visais įmanomais bruožais tai parodo, puošia prabangius tvirtus tualetus, gilius gabalus ir dekoltė. Jennifer Lopez yra figūrėlės tipo - kriaušės savininkas. Su jos augimu 1,67 m, jis sveria apie 55-56 kg. Tačiau žvaigždės parametrai 94-65-100 cm.

Jay Lo pasiekė milžinišką sėkmę ne tikMuziką ir kiną, bet taip pat pasidarė savo populiarumą mados industrijoje, sukuriant prekės ženklą J.Lo. Savo vardu ji gamina drabužių ir kvepalų rinkinį, kuris yra labai populiarus.

Sėdynės Jennifer Lopez

Dėl išskirtinio "penktojo taško" žvaigždės kalba visur. 46 m. ​​Aktorė laimingai susižavėjo scenoje ir smagiai gaudavo trumpas sukneles. Ir, nepaisant to, kad šiandien dainininke yra konkurentas Kim Kardashian, vis dėlto žvaigždė kiekvieną kartą įrodo, kad tai geriausia.

Rudenį Vegase vyko muzikos festivalis,Kur dainininkė buvo pagrindinis programos svečias. Į spektaklį Jennifer Lopez parodė ant scenos savo įtemptą asilą, apsirengusį viliojantį baltu maudymosi kostiumėlį. Tokia dovana buvo gauta su šilta ir audringa plojimais. Vėliau dainininkė pažadėjo vėl juos maloniai pritarti ir paskelbė naujus koncertus, kurie planuojami 2016 m. Las Vegase.

Nepaisant visų gerbėjų, yra tie, kurieteigia, kad Jennifer Lopez padarė sėdmenų plastiką. Nors pati dainininkė teigia, kad visi Latinos yra garsūs savo apetiškomis formomis, o jos elastingas kunigas yra ne tik paveldimumas, bet ir ilgo ir ištęsto ​​mokymo rezultatas.

Skaitykite taip pat
  • Kim Kardashian nėra atsarginių save rengimo po "teisingi" nuotraukų pasirodymo žiniasklaidoje
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams

Nepaisant to, kad žvaigždė prieš keletą metųgimė dvyniai, šiandien jo figūra atrodo dar seksuali ir moteriška. Ir tai galima pamatyti nuotraukose, kur žvaigždė ir jo dukra atvyksta į baseiną. Verta paminėti, kad Jennifer Lopez figūrė maudymosi kostiumėlyje yra labai lieknas, skrandyje matomas geras spaudinys, o jo kojos yra nuostabios.

fotografuokite Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, baltas maudymosi kostiumėlis

Jennifer Lopez balta suknele

Jennifer Lopez scenoje

Grožis Jennifer Lopez

Jennifer Lopez myli atviras sukneles

vaizdingas Jennifer Lopez įvaizdis

Jennifer Lopez su savo dukra baseine

Jennifer Lopez vakarinis vaizdas