Rianna karnavalas barbados

Karnavalas kasmet vyksta Barbadoso saloseGarbės derliaus pabaigoje. Šiemet įvykį pagerino garsios Amerikos dainininkės Rihanna buvimas. Pop diva ne tik aplankė karnavalą, bet ir aktyviai dalyvavo joje. Beje, juoda žvaigždė ne pirmą kartą atvyksta į valstybines šventes, nors dabar jis gyvena Amerikoje. Tačiau dainininkė mano, kad jos tiesioginė pareiga dalyvauti triukšmingoje linksmyboje namuose.

Rihanna šokiai Barbadoje

Karnavalo metu Rihanna visada atsipalaiduojaSu savo draugais. Šiemet dainininkė nustebino visus iki ne tik savo teigiamą nuotaiką, bet ir apranga, kuri pasirodė prieš visuomenę. 2015 m. Barbadoso karnavalas Rihanna buvo mini bikini akmenų ir kristalų. Pasak kritikų, šiemet Dainininkės apranga buvo labiausiai pasakytas, palyginti su jo vaizdų tuo metu pastaruosius kartus festivalyje. Tikriausiai padidėjo jaudulys aplink žvaigždės maudymosi kostiumėlį. Galų gale, liemenėlė vos padaugėjo Rihannos didingos krūtinės. Jūsų spalvingas stilius Dainininkė pridūrė, masyvi Šukuosena su plunksnomis ir daug papuošalų ant kaklo, pilvo ir šlaunų. Baigė vaizdas ryškus makiažas, kurį aš turiu pasakyti, buvo įlaipinami atitiktų suknelę, kuri vėl atkreipė dėmesį į labai stiliaus jausmą žvaigždžių.

Rihanna Barbadoje buvo ne tik atviraiApsirengęs, bet taip pat elgėsi šiek tiek ištirpusio ir vulgarus. Dainininkė nuolat palaikė jaukią nuotaiką su alkoholiu, nes ji kalbėjo apie pop dievo elgesį, kuris nebuvo paleistas iš jos rankų. Tačiau, kaip teigia garsenybės, Barbadoso karnavalas yra viena iš nedaugelio metų dienų, kai ji gali sau leisti atsipalaiduoti ir pailsėti.

Skaitykite taip pat
  • Ericas Schmidtas ir Peteris Dinklagas
  • Ivanas Reinas mėlynas?
  • Emily Ratjakovski pasveikino savo gerbėjus su kitais atvirais nuotraukomis

Na, galbūt tai yra, tačiau pokalbių apie Rihanna tema karnavalas vis tiek bus labai ilgą laiką. Bet, atrodo, dainininkė nesivargina.

Barbadoso karnavalo rianna

rianna karnavalas barbados2

Rianna karnavalas Barbadose3

Rihanna, Barbadoso karnavalas4

Rianna karnavalas barbados5

rianna karnavalas barbados6

Rianna karnavalas barbados 7

Barbadoso karnavalo rianna

Rianna, Barbadoso karnavalas9