Jennifer Lopez jaunystėje

Jennifer Lopez tiek jaunystėje, tiek dabar yra daugelio moterų imitavimo pavyzdys. Vidaus energija padeda jai gyventi, dirbti ir atrodyti nuostabi.

Jaunoji Jennifer Lopez

Jennifer Lopez gimė 1969 metais paprastaprasta šeima. Verta duoti Jenniferio motiną, nors ji ir neveikė, bet išaugino savo dukteris kaip jaunas moteris, įkvėpė jiems gerus manieros, skonio jausmą, išvystytus talentus.

Jennifer Lopez nuo vaikystės svajojo tapti aktoriumi,Tačiau ji negalėjo nepaklusti savo tėvams ir įstojo į teisės koledžą, tačiau po pirmojo mokymo semestro jis atsisakė. Ji išsinuomojo butą Manhetene ir pradėjo dirbti šokėja. 1993 m. Jennifer pasirodė savo pirmame filme, tačiau ji ir keletas paskesnių pasirodė esant nesėkmei. Jauna aktorė neviliojo ir tikra sėkmė prasidėjo praėjus keleriems metams po to, kai ekranuose pasirodė filmas "Selena". Nuo tada aktorės filmografija papildyta pavydėta periodiškumu.

Jaunimo paslaptys Jennifer Lopez

Tai nuostabu, kaip Jennifer Lopez atrodo jaunaikeletą metų iki jo penkiasdešimties gimtadienio. Garsieji žmonės net kartais apsisuka, kad aktorė miega slėgio kameroje ir gėrė nekaltai nužudytų mergaičių kraują. Tačiau visi, žinoma, akivaizdu, kad Jenniferis daug deda pastangas, kad paguodos kitus, nepaisant amžiaus.

Skaitykite taip pat
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams
  • Prancūzų atostogos Dzhennifer Lopes Aleksa Rodrigesa

Beje, aktorė nepatinka plistiDėl temos, kuri padeda išlaikyti odos jaunumą ir figūros harmoniją. Mažai tikėtina, kad tokia sėkmė gali būti priskiriama prie genetikos - paprastai lazanikai seniai seni. Gražus siluetas - tai pati aktorės, kuri labai mėgsta šokti, darbas sportuojant. Jauna ir žėrintis oda yra kosmetologų, kuriuos Jennifer periodiškai įjungia, nuopelnus, nors žinoma, kad pati žvaigždė mėgsta rūpintis savo oda.

46 metų Jennifer Lopez atrodo puikiai

Jennifer Lopez, mergaitė iš neturtingos šeimos, tapo žvaigžde

Jennifer Lopez turi didžiulę filmografiją ir vis dar atsisako

Jennifer Lopez koncerte

"Star" visada pasirinko natūralų makiažą

Jennifer Lopez ir šiandien ilgai žiūri būti jauni

ne tik graži, bet ir talentinga Jennifer Lopez

pradžios fotografija žvaigždė Jennifer Lopez

jaunoji Jennifer Lopez