Kanye West pakilti

Kiekvienam tos ar kitos garsenybės gerbėjuiAš noriu bent šiek tiek arčiau savo stabo: išmokti paslapčių biografiją, detales apie asmeninį gyvenimą, mažiausius dalykus, kuriuos atsargiai paslėpė žvaigždės. Žvelgiant per mėlynų ekranų prizmę, žmonės dažnai stebisi, kokie parametrai turi menininkai ir aktoriai.

Tarp šių selebretas buvo muzikantasKanye West. Jis yra gerai žinomas amerikiečių repo atlikėjas, kuris per rekordiškai trumpą laiką išleido šešis labai sėkmingus albumus ir gavo dvidešimt vienas Grammy apdovanojimą. Jis pradėjo savo Star Trek rašyti dainas kitiems atlikėjams, o vėliau dalyvauja gaminant, ir pagaliau ji atėjo į solo karjerą, o kaip rezultatas įrodė vaisingas.

Kanye West raida ir svoris

Dažnai tai įvyksta biografiniais duomenimisrodo sąmoningai neteisingą informaciją apie žinomų asmenybių parametrus. Daugeliu atvejų, augimas yra pervertinta ir neįvertinta svorį, todėl figūra su parametrais stabų tobula.

Nepaisant to, kad Kanye West turiproporcingos formos, ne iš karto galima sužinoti, kokį augimą jis turi. Kai kuriuose šaltiniuose šis skaičius yra 177 cm. Jei kasti šiek tiek giliau, pasirodo, kad Kanye augimas yra tik 173 cm, o jo svoris 70 kg. Vakarų gerbėjai netgi teigia, kad net nepasiekia šio ženklo. Šiems žodžiams paremti buvo Vakarų fotografijos kartu su reperiu Jay-Z, kurio aukštis 187 cm. Šiuose kadruose Kanye atrodo tikrai mažesnis nei deklaruoti duomenys.

Nepaisant to, menininkas dėl to yra vargu ar sudėtingasApie Be to, jo žmona Kim Kardashian turi aukštį 159 cm ir poroje jie atrodo labai harmoningai. Ir muzikinei karjerai, kaip jau daugelis įrodė, šie skaičiai visiškai nesvarbūs.

Kanye West sijonoje

Kanye West ir Jay-Z, kurių augimas yra 187 cm

Kanye West ir Kim Kardashian, kurių augimas 159 cm

"Kanye West" ir "Amber Rose", kurių augimas 175 cm

Kanye West scenoje

Kanye West yra trumpalaikis

Kanye West pastatė sėkmingą muzikinę karjerą

Kanye West su žmona ir sūnumi

Kanye West su MTV VMA statula